Filtry

Marka / Producent

Jest 59 produktów.

Pokazano 1-24 z 59 pozycji

Liny syntetyczne

Liny syntetyczne do wyciągarek wyróżniają się wysokim komfortem użytkowania. Są wyjątkowo miękkie i elastyczne, dzięki czemu nie kaleczą rąk, ułatwiając jednocześnie napinanie. Wśród ich zalet możemy wymienić dodatkowo niską wagę. Liny nie plączą się oraz nie wymagają stosowania tłustych olejów konserwujących. Trudno je przerwać, przez co znajdują zastosowanie w jeździe off-roadowej. Pozwalają na szybkie wydostanie samochodu z grząskiego terenu oraz usunięcie przeszkód. Warto pamiętać o tym, że jazda po wymagających trasach może wiązać się z wieloma nieprzewidzianymi sytuacjami. Lina syntetyczna razem z wyciągarką pozwolą m.in. na szybkie usunięcie powalonego drzewa oraz wydostanie pojazdu z rowu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz najlepsze akcesoria, które bez trudu dopasujesz do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Jak dobrać odpowiednią linę syntetyczną?

Zastanawiasz się, jak wybrać liny syntetyczne do swojego samochodu? W pierwszej kolejność zwróć uwagę na jej rozmiar. W jeździe terenowej najczęściej wykorzystywane są te mieszczące się w przedziale od 6 do 14 mm. Ostateczna decyzja zależeć będzie od modelu wyciągarki oraz zapotrzebowania. Kieruj się w stronę produktów wysokiej jakości, które charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia i przetarcia. Doskonałym wyborem mogą okazać się liny syntetyczne z powłoką poliuretanową, które wykazują parametry wytrzymałościowe zbliżone do tradycyjnych lin stalowych. Sięgaj jednocześnie po akcesoria odporne na działanie wody i promieniowania słonecznego.

Jakie akcesoria z oferty sklepu Szekla4x4 wybrać?

W naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki wybór lin syntetycznych, które kompleksowo odpowiedzą na Twoje potrzeby. Znajdziesz u nas także przydatne akcesoria, umożliwiające bezpieczne i komfortowe korzystanie z wyciągarki. Podczas zakupów nie zapomnij o paskach do montażu, osłonie liny oraz kauszach. Oferujemy również praktyczne impregnaty, który znacznie przedłużają żywotność każdej liny syntetycznej. Szukasz sprawdzonego wyposażenia samochodu terenowego? Już dziś odkryj pełną gamę produktową dostępną na Szekla4x4!

Liny syntetyczne