Filtry

Uciąg

Marka Samochodu

Model samochodu

Marka / Producent

Waga

Jest 105 produktów.

Pokazano 1-24 z 105 pozycji

Namioty Dachowe

Namiot na dach samochodu to sprawdzony element wyposażenia biwakowego, który pozwala na rozbicie obozu wszędzie tam, gdzie możesz zaparkować pojazd. Wytwarzany z wysokiej jakości materiałów zapewnia komfort użytkowania, przydając się zarówno w przypadku bardziej, jak i mniej doświadczonych użytkowników. Po namioty dachowe możesz sięgnąć także wtedy, gdy dopiero zaczynasz przygodę z biwakowaniem. Tworzywo ochroni Cię przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, wykazując wysoką odporność na wodę oraz promieniowaniem UV. Wśród zalet tego rozwiązania należy wymienić również szybki montaż. Rozkładanie namiotu nie wymaga przy tym siły fizycznej oraz specjalistycznych umiejętności. Nocowanie nad powierzchnią ziemi dodatkowo zabezpieczy Cię przed licznymi owadami oraz dzikimi zwierzętami.

Jak wybrać najlepszy namiot na dach samochodu?

Chcesz kupić swój pierwszy namiot dachowy? Zwróć uwagę na kwestie praktyczne. Warto kierować się w stronę modeli wyposażonych w siatkowe okna i drzwi, które poprawią cyrkulację powietrza we wnętrzu. W ten sposób znacznie podniesiesz jakość codziennego odpoczynku. Postaw jednocześnie na proste w obsłudze namioty dachowe, które złożysz i rozłożysz w zaledwie kilka minut. Weź pod uwagę także rodzaj materiału. Stawiaj na wodoodporne tworzywo, które zapewni optymalną wymianę powietrza. Szczególną wytrzymałością wyróżnia się przy tym podłoga produkowana z tworzywa ABS.

Sprawdzone namioty dachowe w ofercie naszego sklepu!

Namiot dachowy to świetna alternatywa dla tradycyjnych kamperów i przyczep kempingowych. W ofercie naszego sklepu dostępny jest szeroki wybór wysokiej jakości produktów, które kompleksowo odpowiedzą na Twoje potrzeby. Ciekawym wyborem może okazać się namiot wyposażony w laminowaną powłokę PCV odporną na działanie czynników zewnętrznych. Cztery siatkowe okna oraz dodatkowy otwór wentylacyjny zapewnią maksymalny komfort użytkowania. Już dziś poznaj pełną gamę asortymentu dostępnego na naszej stronie i znajdź najlepszy namiot na dach samochodu dla swojej rodziny!

Namioty Dachowe