Filtry

Uciąg

Napięcie

Marka / Producent

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

wyciągarki 230V 220V elektryczne

Wyciągarki 230V, czyli wyciągarki zasilane napięciem 230 woltów, mogą być przeznaczone dla różnych użytkowników i zastosowań. Oto kilka przykładów:

  1. Przemysłowe zastosowania: Wyciągarki 230V mogą być używane w różnych branżach przemysłowych do podnoszenia, przesuwania lub mocowania ciężkich ładunków. Przykładowo, w przemyśle budowlanym, metalurgicznym czy stoczniowym.

  2. Rolnictwo: W niektórych przypadkach wyciągarki zasilane napięciem 230V mogą być przydatne w rolnictwie do różnych zadań, takich jak podnoszenie ciężkich przedmiotów, naprawa maszyn czy transport sprzętu.

  3. Motoryzacja: Warsztaty samochodowe mogą korzystać z wyciągarek 230V do podnoszenia samochodów lub innych ciężkich części w celu naprawy lub konserwacji.

  4. Prace domowe i rekreacyjne: Wyciągarki 230V mogą być używane w garażach lub przydomowych warsztatach do różnych prac domowych, takich jak podnoszenie mebli czy naprawa sprzętu AGD. Mogą także być wykorzystywane w zastosowaniach rekreacyjnych, np. do podnoszenia łodzi na przyczepę.

  5. Zastosowania ratownicze: W niektórych sytuacjach wyciągarki 230V mogą być wykorzystywane w działaniach ratowniczych, np. do podnoszenia lub przesuwania ciężkich przedmiotów w przypadku wypadków drogowych lub innych sytuacji awaryjnych.

Ostatecznie, wyciągarki 230V mogą być używane przez różnych użytkowników, w zależności od specyfiki zastosowania i potrzeb. Przed zakupem wyciągarki zawsze warto dokładnie zapoznać się z jej specyfikacją i zaleceniami producenta, aby upewnić się, że będzie ona odpowiednia do danego zastosowania.

wyciągarki 230V 220V elektryczne