Voswitch JL800 Wrangler JL 8 przycisków

JL800

Nowy produkt

1 499,00 zł brutto

Add to wishlist

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Więcej informacji

Centrum zarządzania elektroniką w Twoim pojeździe.

WODOODPORNY panel z przełącznikami i moduł zasilający.

System przełączników jest w pełni programowalny. Każdy z 8 przełączników można ustawić jako on/off, Flash, strobe, combo.

Panel ma możliwość dostosowania koloru tak by pasował do kokpitu. Do wyboru: Czerwony, Niebieski, Zielony, Biały.

Prosta instalacja PLUG and PLAY 12V

Zastosowane uniwersalne bezpieczniki są wymienne i powszechnie dostępne.

Voswitch to urządzenie stanowiące idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą spędzić trzech weekendów na skręcanie kabelków i rzeźbienie przełączników. To gotowy system, pozwalający nam zarządzać urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi w naszym aucie i nie tylko. Ze względu na wodoodporną budowę panelu i modułu zasilającego, VoSwitch możemy wykorzystać zarówno w wyprawówce, w przeprawówce, w zmocie, w UTV, na quadzie, w motocyklu, a nawet na łodzi. Tak, producent VoSwitch jest tak pewny wodoodporności, że dodaje w zestawie naklejki do przycisków dostosowane do urządzeń marynistycznych!

VoSwitch posiada 8 programowalnych kanałów, które możemy dostosować do aktualnych potrzeb. Możemy ustawić włączanie wraz z uruchamianiem samochodu, włączanie z poziomu panelu, możemy ustawić tryby flash – czyli pulsacyjne światło w wersji flash (wolne), strobo (szybkie) jak i combo.

Każdy kanał sterowany jest przekaźnikiem 40A, a zabezpieczony powszechnym bezpiecznikiem płytkowym 30A. Oznacza to, że obsłuży do około 350W. Możemy bez problemu podłączyć ledbar na cały dach. Zabezpieczenie każdego kanału powoduje, że przy zwarciu w jednym urządzeniu, nie tracimy całego systemu, a wymiana jest prosta i szybka – pokrywa modułu zasilania zamykana jest na dwa zatrzaski. Dotyczy to też przekaźników, które z jakiegoś powodu uległyby uszkodzeniu – wymieniamy sam przekaźnik.

Oczywiście VoSwitch nie jest przeznaczony tylko do lampek – sam producent przewidział to, dodając w zestawie szeroki wybór naklejek przeznaczonych do indywidualizacji panelu sterującego – znajdziemy tam chociażby naklejki z symbolami blokad dyferencjałów czy wspomniane wcześniej oznaczenia przyrządów na łodziach.

Dla purystów przeróbek, którzy dbają o każdy detal, dobrą wiadomością jest fakt, że możemy dostosować zarówno kolor jak i intensywność podświetlenia panelu. Możemy wybrać kolor Niebieski, Biały, Czerwony jak i Zielony.

 

Instalacja nie wymaga lutowania, zarabiania przewodów – wszystko, co związane z VoSwitch, jest już przygotowane do instalacji, wszystkie przewody mają już zarobione oczka. Po Twojej stronie pozostaje tylko zrobić to samo na przewodach od ledbarów.

W zestawie znajduje się przewód połączeniowy między modułem sterowania i zasilania, pozwalający nam bezproblemowo umieścić oba moduły w dogodnych dla nas miejscach.

30 other products in the same category: