Osram Lightbar VX250-CB 2100lm 30W 30x8x6cm

LEDDL117-CB

Nowy produkt

379,70 zł brutto

-30%

542,43 zł brutto

Add to wishlist

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Więcej informacji

5 Lat Gwarancji

Wprowadź światło w swoje życie z lampami drogowymi i roboczymi OSRAM LEDriving

Znacznie zwiększona widoczność na ciemnych drogach wiejskich, leśnych ścieżkach, poza utartymi szlakami, w terenie i na drodze dzięki OSRAM LEDriving Lightbar VX250-CB. 24 jasnych, wysokiej jakości LED zapewnia zasięg aż do 170 metrów i poprawia widoczność zarówno off-road, jak i na drogach publicznych. Nawet w słabych warunkach oświetlenia i ograniczonej widoczności związanej z warunkami zewnętrznymi, lampy OSRAM LEDriving Lightbar VX250-CB o temperaturze barwowej do 6 000K zapewniają światło porównywalne do światła dziennego. Dzięki strumieniowi świetlnemu 2100 lm, znakomitej optyce i jednorodnej dystrybucji światła, lampy drogowe LED zapewniają lepszą widoczność na drodze dla kierowcy i innych uczestników ruchu drogowego, co w konsekwencji zwiększa bezpieczeństwo na drodze i poza nią.
Niezależnie od tego, czy wykorzystywane na drodze, czy poza nią, światła cofania OSRAM Lightbar VX250-CB imponują wysokimi parametrami świetlnymi i długą trwałością aż do 5000h. Są odporne na wiele czynników środowiskowych, a dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak oprawa odporna na temperatury z mocną soczewką z poliwęglanu, są wytrzymałe i mocne. OSRAM LEDriving Lightbar VX250-CB zostały przetestowane w naszym laboratorium symulacji środowiskowej z certyfikatem DIN na odporność na ekstremalne czynniki zewnętrzne (wodę, kurz, wysokie i niskie temperatury oraz wibracje) i uzyskały klasę ochrony IP67. Zintegrowany sterownik i system odprowadzania ciepła regulują temperaturę lamp LED i przeciwdziałają przegrzaniu. Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją zabezpiecza lampę w razie nieprawidłowego podłączenia poprzez automatyczne wyłączenie LED. OSRAM LEDriving Lightbar VX250-CB są efektownym dodatkiem do pojazdów zarówno na drodze, jak i poza nią. Dodatkowa rejestracja nie jest wymagana przy montażu tych homologowanych lamp drogowych LED2).
Nr referencyjny ECE: 12.5
OSRAM LEDriving Lightbar VX250-CB można mocować do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, pojazdów użytkowych, pojazdów budowlanych, przyczep kempingowych, pojazdów terenowych i quadów 2).
Lampa drogowa OSRAM LEDriving Lightbar VX250-CB ma wszechstronne zastosowania i jest elastyczna w użyciu.

2) Światła drogowe OSRAM LEDriving są homologowane i dlatego mogą być instalowane i eksploatowane na drogach publicznych. Uwaga: obowiązują specjalne przepisy dotyczące montażu. Oprócz zgodności ECE produktu należy przestrzegać indywidualnych specjalnych wymagań i przepisów danego kraju.

Dane techniczne

Kraj - specyficzna kategoryzacja

Oznaczenie produktu

LEDDL117-CB

Informacje o produkcie

Zastosowanie (specyfikacja produktu)

Dodatkowe światła drogowe

Dane elektryczne

Napięcie nominalne

12/24 V

Moc znamionowa

36,00 W

Napięcie probiercze (pomiarowe)

13,5 V

Dane fotometryczne

Strumień świetlny

2100 lm

Temperatura barwowa

6000 K

Strumień świetlny o wartości 1 lx

170 m

Dane o module LED

Liczba LED w module

24

Wymiary i waga

Szerokość

80 mm

Długość

306 mm

Masa produktu

1490,00 g

Wysokość

62 mm

Trwałość

Trwałość Tc

5000 h

Gwarancja

2 years

Dodatkowe dane produktu

Wtyczka do lampy

Open wire

Uwaga dotycząca produktu

Beam Pattern: Combo

Możliwości

Technologia

LED

 

Certyfikaty i Normy

Normy

ECE R10, R112

Znaki stacji badawczych

E4 homologacja

Typ zabezpieczenia

IP67

Dane logistyczne

Kod taryfy celnej

851220009000


 

 

 

Gwarancja 5 LAT

 

 

Gwarancja 5 LAT

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 other products in the same category: