FX120S-WD LED Light 1100lm 15W 11,3x5,5 VX120S-WD

LEDDL109-WD

Nowy produkt

228,22 zł brutto

-35,00 zł

263,22 zł brutto

Add to wishlist

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Więcej informacji

5 Lat Gwarancji

Wprowadź światło w swoje życie z lampami drogowymi i roboczymi OSRAM LEDriving

Lampy cofania OSRAM LEDriving VX120S-WD dzieki dalekiemu zasięgowi światła poprawiają widoczność zarówno off-road, jak i na drogach publicznych. 14 jasnych , wysokiej jakości LED zapewnia zasięg aż do 36 metrów i dzięki temu oferuje imponującą widoczność. Nawet w słabych warunkach oświetlenia i ograniczonej widoczności związanej z warunkami zewnętrznymi lampy OSRAM LEDriving VX120S-WD o temperaturze barwowej do 6 000K zapewniają światło porównywalne do światła dziennego. Dzięki strumieniowi światła o 1100 lm z najwyższą wydajnością optyczną i jednorodnej dystrybucji światła, lampy cofania LED zapewniają lepszą widoczność na drodze dla kierowcy i innych uczestników drogi, co w konsekwencji zwiększa bezpieczeństwo.
Niezależnie od tego, czy wykorzystywane na drodze, czy poza nią światła cofania OSRAM LEDriving VX120S-WD zapadają w pamięć dzięki wysokim parametrom świetlnym i długiej trwałości. Są odporne na wiele czynników środowiskowych, a dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak oprawa odporna na temperatury z mocną soczewką z poliwęglanu, są wytrzymałe i mocne. Światła cofania LEDdriving VX120S-WD zostały przetestowane w naszym laboratorium symulacji środowiskowej z certyfikatem DIN na odporność na ekstremalne czynniki zewnętrzne (wodę, kurz, wysokie i niskie temperatury oraz wibracje) i uzyskały klasę ochrony IP69K. Zintegrowany sterownik i system odprowadzania ciepła regulują temperaturę lamp cofania LED i przeciwdziałają przegrzaniu. Ochrona polaryzacji hamuje złą polaryzację napięcia zasilającego, a tym samym można zapobiec ewentualnemu uszkodzeniu poprzez automatyczne wyłączenie LED. Lampy cofania OSRAM LEDriving VX120S-WD są efektownym dodatkiem do pojazdów na drodze i off-road. Nie wymagana jest dodatkowa rejestracja przy montażu tych homologowanych lamp LED.
Światła cofania LED mogą być zamontowane na samochodach osobowych, ciężarówkach, maszynach rolniczych, pojazdach komercyjnych, budowlanych i off-road, a także na przyczepach i quadach.2)
Światła cofaniaOSRAM LEDriving VX120S-WD mają różnorodne I elastyczne zastosowania.

 

Dane techniczne

Kraj - specyficzna kategoryzacja

Oznaczenie produktu

LEDDL109-WD

Informacje o produkcie

Zastosowanie (specyfikacja produktu)

Additional reversing light

Dane elektryczne

Napięcie nominalne

12/24 V

Moc znamionowa

15,00 W

Napięcie probiercze (pomiarowe)

13,2 V

Dane fotometryczne

Strumień świetlny

1100 lm

Temperatura barwowa

2700 K

Wymiary i waga

Masa produktu

400,00 g

Długość

0,0 mm

Trwałość

Trwałość Tc

5000 h

Gwarancja

5 years

Dodatkowe dane produktu

Wtyczka do lampy

DT Connector

Możliwości

Technologia

LED

Certyfikaty i Normy

Typ zabezpieczenia

IP69K

Normy

ECE R10, R23

Znaki stacji badawczych

E9 approval

Dane logistyczne

Kod taryfy celnej

851220009000

 

 

Gwarancja 5 LAT

 

 

Gwarancja 5 LAT

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 other products in the same category: