Lightbar SX500-SP Osram 45W 3900lm 6,2x55,6x3,8

LEDDL107-SP

Nowy produkt

845,50 zł brutto

-30%

1 207,86 zł brutto

Add to wishlist

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Więcej informacji

5 Lat Gwarancji

Długotrwała moc LED dla poprawienia bezpieczeństwa na drodze

W lampie LEDriving Lightbar SX500-SP inteligentna technologia oświetleniowa spotyka się z długą trwałością aż do 5 000h. Dodatkowe lampy drogowe LED z homologacją zwiększają bezpieczeństwo na drodze.
Z oświetleniem o natężeniu 1lux, zasięg światła dodatkowej drogowej lampy LED może osiągnąć 360m o kącie rozsyłu 8°. 18 mocnych LED produkuje jasność, która w szczególności pomaga kierowcom na nieoświetlonych drogach i w trudnych warunkach widoczności.
Wysokiej klasy konstrukcja reflektora LED zapewnia bardzo wysoką sprawność optyczną, jednorodną dystrybucję światła i zredukowany efekt olśnienia, co jest szczególnie ważnym aspektem bezpieczeństwa drogowego.
Strumień świetlny świateł drogowych LED o wartości 3900 lumenów nie jest jedyną cechą, która zachęca do zakupu reflektora – dodatkowo poprawia on również terenowy charakter pojazdu.

Długotrwałe lampy robocze dla większego bezpieczeństwa
Lampa drogowa LEDriving jest wyposażona w niezwykle wytrzymałą soczewkę z poliwęglanu, by sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Oprawa może pracować w temperaturach od -30°C do 60°C.
Zintegrowany zasilacz i system odprowadzania ciepła regulują temperaturę reflektora LED i chronią go przed przegrzaniem.
Ochrona przed skokami napięcia automatycznie przerywa obwód, gdy moc przekroczy określone napięcie przez określony czas. Ta praktyczna funkcja dodatkowo ochrania przed uszkodzeniem operacyjnym.
LEDriving Lightbar SX500-SP jest odpowiedni dla samochodów osobowych, 4x4, pojazdów off-road, przemysłowych i użytkowych. Dzięki kompaktowym wymiarom montażowym nawet pojazdy rolnicze mogą czerpać korzyści z intensywnej jasności dodatkowego światła LED.
 

Dane techniczne

Kraj - specyficzna kategoryzacja

Oznaczenie produktu

LEDDL107-SP

Informacje o produkcie

Zastosowanie (specyfikacja produktu)

Dodatkowe światła drogowe

Dane elektryczne

Napięcie nominalne

12/24 V

Moc znamionowa

45 W

Napięcie probiercze (pomiarowe)

13,5 V

Dane fotometryczne

Strumień świetlny

3900 lm

Temperatura barwowa

6000 K

Strumień świetlny o wartości 1 lx

370 m

Wymiary i waga

Szerokość

62,0 mm

Wysokość

38,0 mm

Długość

556,0 mm

Masa produktu

1100,00 g

Trwałość

Trwałość Tc

5000 h

Gwarancja

5 years

Dodatkowe dane produktu

Wtyczka do lampy

DT Connector

Możliwości

Technologia

LED

Certyfikaty i Normy

Normy

ECE R10, R112

Znaki stacji badawczych

E4 homologacja

Typ zabezpieczenia

IP69K

Dane logistyczne

Kod taryfy celnej

851220009000

 

 

Gwarancja 5 LAT

 

 

Gwarancja 5 LAT

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 other products in the same category: