Nowy Traxxas 92076-4 Czerwony TRX-4 Ford Bronco (1:10, 4WD, XL-5 HV) Pokaż duże

Traxxas 92076-4 Czerwony TRX-4 Ford Bronco (1:10, 4WD, XL-5 HV)

92076-4

Nowy produkt

2 879,00 zł brutto

Add to wishlist

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Więcej informacji

Legenda powraca. Po 25 latach Bronco powróciło na rynek jako topowy pojazd 4x4 marki Ford i jako najbardziej rozchwytywany SUV w Ameryce. Traxxas uchwycił oczekiwania fanów Bronco w modelu najdrobniejszych szczegółach, a jego osiągi i uniwersalność postawił na nagradzanej i popularnej już platformie TRX-4. Odwzorowanie Traxxas Bronco to zostało zatwierdzone licencją Ford'a, a wspomniany realizm i osiągi zapewniając ekscytującą przygodę w terenie, bez względu na to, dokąd zaprowadzi Cię szlak.

 

Precyzyjne sterowanie z częstotliwością 2,4GHz

System radiowy TQ™ 2,4GHz nie wymaga stosowania kwarców odpowiedzialnych za kanał sterowania. Ergonomiczna konstrukcja nadajnika jest wygodna dla wszystkich, a wzmocniona antena wewnętrzna, odporna jest na uszkodzenia.
Nadajnik umożliwia korzystanie z unikalnych funkcji dla TRX-4, jak blokada dyferencjałów oraz zmiana przełożenia przekładni głównej.

Nadajnik jest przygotowany do wyposażenia go w moduł Traxxas Link Wireless Module™, który zapewnia bezprzewodową łączność z urządzeniami pracującymi w systemie Android lub Apple iOS 4.4+ 4.3+.
Moduł Traxxas Link Wireless Module™ nie wchodzi w skład zestawu i należy go dokupić oddzielnie. Numer katalogowy modułu to Traxxas #6511.

Silnik Titan 21T 550

TRX-4 wyposażono w ulepszony silnik napędowy Titan 21T 550, który wyposażono w zintegrowany wentylator chłodzący.

Elektroniczny regulator obrotów XL-5 HV

Sterowanie napędu realizuje nowy - elektroniczny regulator obrotów XL-5 HV. Posiada on przydatną funkcję trzech trybów zabezpieczenia termicznego i wyposażony jest w wysokoprądowe złącza elektryczne. Do tego w regulatorze XL-5 HV znajduje się funkcja „Training Mode.™”, która pozwala obniżyć moc zespołu napędowego o 50% oraz funkcje "Sport" i "Race". Funkcja "Training" jest przydatna dla początkujących kierowców i dla wszystkich którzy chcą potrenować technikę precyzyjnej jazdy. Regulator XL-5 VH jest oczywiście wodoszczelny w myśl zasady „błoto i śnieg, już nie są przeszkodą w zabawie na wolnym powietrzu”. Najważniejszą funkcją regulatora jest obsługa napięć pochodzących z pakietów 3S LiPo.

Serwomechanizm 2075X

Serwomechanizm okładu sterowania jest wodoszczelny i wyposażony w metalowe zębatki.

Układ kierowniczy

TRX-4 posiada układ kierowniczy pozwalający na obrót kół w zakresie 2 x 45st. To pozwala na wykonywanie ciasnych zakrętów w trudnym - kamienistym terenie.

Podwozie przystosowane do poruszania się w bardzo trudnym terenie.

Prześwit wielkości 80mm uzupełnia wszechstronne możliwości poruszania się TRX-4.

Umiejscowienie silnika napędowego w bliskości przedniego zawieszenia zwiększa możliwości trakcji.

Dodatkowe przełożenie - zwolnica

Dodatkowe przełożenie połączone ze zwiększeniem prześwitu podwozia. Powoduje zwiększenie momentu obrotowego oraz pozwala na jazdę po trudnym terenie kamienistym.

Blokada dyferencjałów umożliwia pokonywanie kamienistych zboczy w bardzo trudnym terenie.

Blokada przedniego i tylnego dyferencjału zrealizowana jest za pomocą dodatkowego serwomechanizmu.

Przekładnia główna umożliwiająca jazdę na dwóch przełożeniach.

 

UWAGA - potrzebne do uruchomienia modelu:

  • pakiet (bateria) - 2s LiPo / 3s LiPo (6s / 7s NiMh)
  • ładowarka pakietu napędowego
  • zasilanie nadajnika - 4 baterie (paluszki) typu AA

16 other products in the same category: