BUTELKA NA WODĘ QUICK FLIP POMARAŃCZOWA 1L STANLEY

10-09150-064

Nowy produkt

199,00 zł brutto

Add to wishlist

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Więcej informacji

STALOWY DUŻY BIDON TERMICZNY NA WODĘ

WYTRZYMAŁY, HIGIENICZNY I W 100% SZCZELNY

Butelka na wodę ma bardzo dobre właściwości termiczne ponieważ utrzymuje niską temperaturę wody 18 godzin, po dodaniu kostek lodu nawet przez 2,5 dnia (około 60 godzin) .

Wykonana ze stali nierdzewnej, na którą matowy kolor nakładany jest proszkowo, co znacząco wpływa na właściwości antykoryzjne i antypoślizgowe naczynia.

Pokrywka butelki wyposażona jest w dwustopniowe zamknięcie metalowym zatrzaskiem oraz przyciskiem, który otwiera klapkę. Taka konstrukcja daje 100% pewność, że zawartość butelki nie rozleje się przypadkiem w plecaku lub torbie.

Wygodny, szeroki ustnik znajduje się pod klapką, co jest rozwiązaniem sprzyjającym higieniczności butelki.

Przy pokrywce znajduje się metalowy uchwyt ułatwiający przenoszenie butelki oraz umożliwiający przypięcie do plecaka.

Materiał, z którego jest wykonana butelka jest naturalnie wolny od BPA.

Można myć w zmywarce.

icon: cold   icon: iced

18 H

 

2,5 D

Podawane parametry dotyczące utrzymania temperatury dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Otwieranie naczynia i częściowe opróżnianie wiąże się z szybszą utratą początkowej temperatury. Dla wydłużenia czasu utrzymania temperatury zaleca się, aby najpierw wypełnić naczynie gorącą wodą i pozostawić na pięć minut szczelnie zamknięte, po czym opróżnić i napełnić docelowym napojem lub potrawą oraz szczelnie zamknąć. W przypadku gdy przechowywany ma być produkt zimny lub chłodny należy użyć wody zimnej.

8 other products in the same category: