
YETI XD™ WSPORNIK RELOKACJI DRĄŻKA KIEROWNICZEGO JL/JT
Wspornik relokacji drążka kierowniczego YETI XD™ został zaprojektowany w celu skorygowania geometrii drążka kierowniczego w Jeepie Wranglerze JL wyposażonym w górny drążek kierowniczy. To łatwe do przykręcenia rozwiązanie zapewni, że drążek kierowniczy i górny drążek jezdny są odpowiednio wyrównane i pomogą w redukcji wybojów. Wspornik relokacji drążka YETI XD jest wykonany ze stali 1/4” i pokryty powłoką E dla maksymalnej trwałości. Zawiera cały niezbędny osprzęt i instaluje się w zaledwie kilka minut przy użyciu podstawowych narzędzi ręcznych.
***Uwaga*** Stabilizatory marki JL/JT Fox z obrobioną tuleją nie będą pasować bez nieznacznej modyfikacji tulei - konieczne będzie usunięcie kilku mm, aby pasowały prawidłowo.
CECHY
WSPORNIK RELOKACJI DRĄŻKA KIEROWNICZEGO:
Łatwy montaż za pomocą śrub.
Powłoka E zapewnia długotrwały wygląd w trudnych warunkach.
Zaprojektowany z myślą o odpowiednim odstępie od innych elementów podwozia w celu wyeliminowania zakłóceń.
Wykonany ze stali 1/4” dla większej wytrzymałości na wyboczenia, uderzenia i zmęczenie materiału.
Zaprojektowany w celu skorygowania geometrii drążka kierowniczego w modelach Wrangler JL wyposażonych w górny drążek kierowniczy.
Zawiera wszystkie niezbędne elementy montażowe.
WYPRODUKOWANO W USA
*Wspornik relokacji drążka YETI XD pasuje do wszystkich modeli Wrangler 2018+ JL/JLU z kierownicą po lewej stronie, wyposażonych w podnośniki 4,5” lub większe, które sprawdziły prześwity i odpowiednio odciążyły pojazd.
*Nie działa z szybkozłączkami



Częste pytania
Pytanie dotyczące produktu
TAK, zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu
tel. 534 600 534 proszę wybrać nr 3
emal: info@szekla4x4.pl
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zestaw relokacji mocowania przewodów hamulcowych tył TeraFlex
Śruba mocująca piastę do zwrotnicy Wrangler YJ TJ. Cherokee XJ Grand Cherokee ZJ
Relokacja mocowania amortyzatorów tył Rubicon Express
Relokacja mocowania amortyzatorów tył Rubicon Express
Komplet regulatorów do zbiornika amortyzatorów 3.5 e-Adjust TeraFlex
Komplet regulatorów do zbiornika amortyzatorów 3.5 aDapt e-Adjust TeraFlex
Zestaw relokacji mocowania przewodów hamulcowych przód TeraFlex