Filtry

Marka / Producent

Waga

Szerokość lampy

Soczewka / Wiązka Światła

Lumeny

Wat

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Ośweitlenie wnętrza

Oświetlenie wnętrza samochodu 4x4 odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu komfortu i funkcjonalności, szczególnie podczas jazdy w nocy lub w warunkach ograniczonego oświetlenia. Istnieje wiele różnych opcji oświetlenia, które można zastosować, aby poprawić widoczność i wygodę wewnątrz pojazdu 4x4. Oto kilka przykładów:

  1. Światła sufitowe: Standardowe oświetlenie sufitowe w samochodach 4x4 zapewnia podstawowe oświetlenie wnętrza. Może to być jedno główne światło sufitowe lub kilka świateł rozmieszczonych w różnych miejscach na suficie.

  2. Oświetlenie konsoli centralnej: Dodatkowe oświetlenie na konsoli centralnej może ułatwić korzystanie z elementów sterujących i funkcji pojazdu podczas jazdy w nocy.

  3. Oświetlenie podłogowe: Oświetlenie podłogowe może być używane do stworzenia przyjemnej atmosfery w samochodzie 4x4 oraz do poprawy widoczności na podłodze, co może być szczególnie przydatne podczas szukania rzeczy w ciemności.

  4. Lampki czytania: Lampki czytania umieszczone nad miejscami pasażerów pozwalają na czytanie map, podręczników lub gazet nawet w warunkach ograniczonego oświetlenia.

  5. Oświetlenie schowków i bagażnika: Dodatkowe oświetlenie w schowkach i bagażniku ułatwiają znajdowanie przechowywanych przedmiotów, zwłaszcza w nocy.

  6. Oświetlenie stopni schodzących: Jeśli samochód 4x4 jest wyposażony w stopnie schodzące, dodatkowe oświetlenie na stopniach może zwiększyć bezpieczeństwo podczas wchodzenia i schodzenia z pojazdu w nocy.

  7. Oświetlenie do czytania map: Specjalne oświetlenie przeznaczone do czytania map może być umieszczone w pobliżu deski rozdzielczej lub innych miejsc, gdzie podróżnicy mogą potrzebować dodatkowego światła do nawigacji.

W przypadku samochodów 4x4 istnieje wiele opcji oświetlenia wnętrza, które mogą zostać dostosowane do potrzeb i preferencji użytkownika. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu wnętrza podróżowanie staje się bardziej komfortowe i funkcjonalne, zarówno w dzień, jak i w nocy.

Ośweitlenie wnętrza

OSRAM OŚWIETLENIE LED STEROWANE APLIKACJĄ
  • -86,10 zł
OSRAM OŚWIETLENIE LED STEROWANE APLIKACJĄ
Zmieniaj kolory wnetrza za pomoca aplikacji Osram, pełna paleta RGB, możliwość synchronizacji z...
238,90 zł Cena podstawowa -86,10 zł 325,00 zł Cena
( zawiera VAT 23%)
ONYX COPILOT USB
  • Brak na stanie
w dostawie
ONYX COPILOT USB
Lampa LED do czytania dla pilota.
105,00 zł Cena
( zawiera VAT 23%)