Osram LED Cube Spot MX85 20W 1250lm IP67 12,1x8,5x5,7

MX85-SP

Nowy produkt

324,00 zł brutto

Add to wishlist

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Więcej informacji

Potężne lampy robocze LED do użytku off-road

Niezawodna technologia i intensywne oświetlenie dalekiego obszaru: lampa drogowa LEDriving Cube MX85-SP LED bez wysiłku łączy te dwie cechy. Wyposażona w cztery diody wysokiej mocy, pozwala na osiągnięcie 1lx na dystansie do 110m.
Światła robocze są idealnym dodatkiem każdego samochodu do oświetlenia drogi daleko przed pojazdem. Dzięki lampie o zasięgu swiatła aż do 110m i kącie rozsyłu 13.5°, praca w terenie może być kontynuowana nawet w znacznej odległości od pojazdu. Temperatura barwowa 6 000 K zapewnia efekt światła dziennego.
Światła robocze LEDriving Cube MX85-SP oferują 2 funkcje świecenia – klasyczne oświetlenie robocze do 1250 lumenów i stylowe światło akcentujące w kształcie litery X.
Z kompaktowymi wymiarami i trwałymi materiałami, światła robocze LEDriving stanowią inteligentne ulepszenie pojazdów off-road.

Kompaktowe i wytrzymałe bardzo trwałe lampy pomocnicze
Kiedy mówimy o trwałości i wytrzymałości najważniejsza jest najwyższa jakość używanych lamp roboczych, szczególnie w kontekście jazdy terenowej. Wyjątkowo mocne soczewki z poliwęglanu są odporne na najcięższe wyzwania i najbardziej wymagające warunki pogodowe na każdym terenie. Światła robocze są wyposażone w ochronę przeciw skokom napięcia, która automatycznie przerywa obwód, kiedy moc przekracza określoną wartość w określonym czasie, dzięki czemu wydłuża trwałość lampy.
Zintegrowany sterownik i system zarządzania temperaturą również grają ważną rolę w zachowaniu trwałości poprzez zapewnienie ochrony przed przegrzaniem podczas długotrwałego używania.

Uniwersalne dzięki kompaktowej budowie
Ponieważ LEDriving Cube MX85-SP mogą być instalowane na większości 12V pojazdów, mają szeroką gamę zastosowań. Niezależnie, czy poruszasz się samochodami terenowymi, budowlanymi, rolniczymi czy rekreacyjnymi – lampy robocze LEDriving są uniwersalnym i mocnym rozwiązaniem, które pozwoli ci odpowiednio oświetlić drogę nawet w całkowitej ciemności.
Uwaga! Lampy robocze LEDriving Cube MX85-SP nie posiadają homologacji i nie mogą być wykorzystywane na drogach publicznych w zastosowaniach zewnętrznych.
 

Dane techniczne

Informacje o produkcie

Zastosowanie (specyfikacja produktu)

Zastosowanie jako światła robocze

Kraj - specyficzna kategoryzacja

Oznaczenie produktu

LEDDL101

Dane elektryczne

Napięcie nominalne

12,0 V

Moc znamionowa

20 W

Napięcie probiercze (pomiarowe)

13,5 V

Dane fotometryczne

Strumień świetlny

1250 lm

Temperatura barwowa

6000 K

Strumień świetlny o wartości 1 lx

110 m

Wymiary i waga

Szerokość

57,0 mm

Wysokość

121,0 mm

Długość

85,0 mm

Masa produktu

500,00 g

Trwałość

Trwałość Tc

5000 h

Gwarancja

5 years

Dodatkowe dane produktu

Wtyczka do lampy

Wire Kit

Możliwości

Technologia

LED

Certyfikaty i Normy

Normy

ECE R10

Znaki stacji badawczych

E6 approval

Typ zabezpieczenia

IP67

Dane logistyczne

Kod towaru

851220009000

 
 
 
 

 

Gwarancja 5 LAT

30 other products in the same category: