Nowy LAZER Triple-R 1250 (Gen2) Pokaż duże

LAZER Triple-R 1250 (Gen2)

LAZER-00R12-G2-B

Nowy produkt

2 825,00 zł brutto

Add to wishlist

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Więcej informacji

LAZER TRIPLE-R 1250 - DRUGIEJ GENERACJI:

Przełomowe światła drogowe Triple-R 1250 (Gen2) - drugiej generacji wyznaczają nowe, niedoścignione standardy w świecie dodatkowych świateł samochodowych LED. Firma LAZER zaskakuje odsłoną tej najnowszej generacji, podejmując trudne wyzwanie ulepszenia już i tak wspaniałej i niedoścignionej w swej jakości serii Triple-R. Nowa seria Triple-R Elite cechuje się większą wydajnością, mocą oraz dalszym zasięgiem i polem światła.

Wraz z nową serią lamp Triple-R otrzymujesz nowe, lepsze i wydajniejsze LEDy, dłuższy zasięg, większe pole światła, nowoczesny design, unikatową na skalę światową technologię wykorzystującą tryby E-Mark oraz E-Boost, dodatkowo powiększając funkcjonalność o białe i żółte światła pozycyjne a to wszystko zachowując te same kompaktowe wymiary oraz cenę!

Każda z lamp dzięki homologacji drogowej idealnie nadaję się do użytku codziennego, a gdy przyjdzie czas wyjazdu w teren czy na wyprawę, pokaże swój prawdziwy, wyjątkowy charakter!

Tryb pracy lampy „E-Mark” odpowiednio dostosowuje poziom światła tak by był dozwolony do użytku drogowego (certyfikat ECE). Natomiast gdy chcemy zaszaleć wyjeżdżając w teren to system E-Boost pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału drzemiącego w lampie, zwiększając wydajność i moc lamp ponad dwukrotnie! Użyteczność i wydajność w jednym. To bezkonkurencyjne rozwiązanie od firmy LAZER nie ma sobie równych w świecie dodatkowego oświetlenia samochodowego LED.

Lampy Triple-R Elite Gen.2 (drugiej generacji) to przede wszystkim:

- zwiększone natężenie światła (większa ilość lumenów) oraz znacznie większy zasięg i pole świetlne
- technologia E-Mark umożliwiająca korzystanie z lamp na drogach krajowych (Certyfikat ECE)
- zintegrowane światła pozycyjne w kolorze białym lub bursztynowym w standardzie
- wszechstronny system mocowania centralnego „center mount” oraz dodatkowa funkcjonalność umożliwiająca montaż boczny (mocowania sprzedawane oddzielnie)
- optymalizacja termiczna lampy udoskonalona z wykorzystaniem projektowania wspomaganego komputerowo (CAE)
- anodowane wykończenie lampy z wykorzystaniem malowania proszkowego w klasie jakości na poziomie producentów aut, zapewniają doskonałą ochronę przed korozją i chemikaliami
- ta sama cena za nowszą i lepszą wersję lamp jakości premium
- „niezniszczalne” i utwardzane soczewki z poliwęglanu
- 5 lat gwarancji producenta
- zaprojektowane i wyprodukowane w Wielkiej Brytanii

Zobacz poniższe wideo prezentujące możliwości lampy Lazer Triple-R 1250 Gen2 i różnicę w stosunku do fabrycznych świateł mijania i drogowych.

30 other products in the same category: