![Refleketor LED CREE 18W D60 6x3W Szeroki | Szekla4x4.pl Refleketor LED CREE 18W D60 6x3W Szeroki | Szekla4x4.pl](https://szekla4x4.pl/13892-large_default/refleketor-led-cree-18w-d60-6x3w-szeroki.webp)
- Wyprzedaż!
- -6,15 zł
Brak produktów w koszyku.
Panel LED 6 x LED flood o numerze LB0031F posiada funkcje: światło robocze, combo. Posiada ona 6 LED LEDów oraz 720 LM. LB0031F charakteryzuje się poborem mocy w wysokości 14 W. LB0031F jest produktem certyfikowanym. Zgodnie z normami takimi jak ECE. Ponadto jest ona zbudowana z materiałów: Obudowa: AL, Klosz: PC. Panel LED 6 x LED flood jest mocowana na śruby. Napięcie wynosi 12 V/24 V.
OSTRZEŻENIA DLA UŻYTKOWNIKA:
• Nie kierować słupa światła w kierunku oczu – może to spowodować obrażenia lub nawet utratę wzroku.
• Montaż wyłącznie w wyspecjalizowanych zakładach, bądź profesjonalnych serwisach.
• Stosować w przewiewnych miejscach.
• Stosować zgodnie z przeznaczeniem.
INSTRUKCJA MONTAŻU
• Należy używać wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem.
• Montować wyłącznie w wyspecjalizowanych warsztatach.
• Połączenie lampy z instalacją pojazdu musi być zaizolowane rurką termokurczliwą lub ewentualnie taśmą izolacyjną w celu uniemożliwienia dostania się wody i wilgoci do miedzianego przewodu lampy, które może spowodować uszkodzenie układu elektrycznego. W przypadku lamp z wtyczką należy bezpiecznie wpiąć wtyczkę.
• Nie obcinać cynowanych końcówek przewodów.
• Lampy muszą być montowane wyłącznie zgodnie z regulaminami EKG ONZ. www.myKAMAR.com
Opis
Produkty powiązane