Osrama lampa sygnalizacyjna ostrzegawcza BEACON LEDSL102

LEDSL102

Nowy produkt

127,99 zł brutto

Add to wishlist

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Więcej informacji

OSRAM LEDguardian® ROAD FLARE Signal V16 to światło ostrzegawcze, które miga 360 stopni wokoło obudowy i jest widoczne z dużej odległości - do 1000 m. W sytuacji awaryjnej staje się kluczowe, bo sygnalizuje niebezpieczne zdarzenie na drodze. W odróżnieniu od trójkąta ostrzegawczego, ROAD FLARE zwraca uwagę innych użytkowników drogi na nietypową sytuację w ruchu poprzez aktywne miganie, odróżniające się od prostego odblasku trójkąta ostrzegawczego.

Z 12 jasnymi i trwałymi LED o temperaturze barwowej 2000K i 140 lm, przyciąga uwagę innych zarówno w dzień, jak i w nocy.

Kompaktowa budowa pozwala przechowywać światło ostrzegawcze w łatwo dostępnym miejscu w samochodzie. W razie awarii magnesy pozwalają na szybkie i łatwe przymocowanie jej bezpośrednio do dachu pojazdu. Nie trzeba nawet wysiadać z samochodu, można ją umieścić wystawiając rękę przez okno. Kolejną zaletą OSRAM LEDguardian® ROAD FLARE Signal V16 jest możliwość natychmiastowego użycia dzięki dołączonej do zestawu baterii 9V.

LEDguardian® ROAD FLARE Signal V16 zostało przetestowane i zatwierdzone w naszym certyfikowanym laboratorium symulacji środowiskowej DIN EN ISO/IEC 17025 na odporność na ekstremalne temperatury, wodę, kurz i upadek. OSRAM LEDguardian® ROAD FLARE Signal V16 posiada klasą ochrony IP54, jest odporny na wodę, kurz, korozję i nacisk. OSRAM oferuje 2-letnią gwarancję1) na ten produkt.

OSRAM LEDguardian® ROAD FLARE Signal V16 spełnia wszystkie przepisy V16 i zostało zatwierdzone jako światło ostrzegawcze w Hiszpanii.

Oczekuje się, że od 2021 roku światło ostrzegawcze V16 będzie powszechnie używane w samochodach w Hiszpanii, ale będzie współistniało z trójkątem ostrzegawczym jeszcze przez kilka lat.

Oczekuje się również, że więcej krajów w UE i poza nią pójdzie za hiszpańskim przykładem i wprowadzi światła ostrzegawcze V16 jako obowiązkowe wyposażenie, aby zapewnić lepszą ochronę kierowcy i pozostałym pasażerom pojazdu.

Cechy:

  • Bursztynowe migające światło ostrzegawcze 360°
  • Strumień świetlny: 140lm
  • 2000 K
  • 12 jasnych LED
  • 1 x bateria 9V
  • Certyfikat CE
  • Zgodne z wymogami normy V16 w Hiszpanii
  • Określone w ogólnych przepisach dotyczących pojazdów i zatwierdzone dekretem królewskim w Hiszpanii
  • Mocny magnes do mocowania
  • Kompaktowa budowa

7 other products in the same category: