Kufer GKA tesseract tylny Polaris RZR 570

Nowy produkt

1 280,00 zł brutto

Add to wishlist

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Więcej informacji

Ten kufer został zaprojektowany pod kątem dopasowania do POLARIS RZR XP 570 i może być montowany tylko w modelach tej serii. Opracowując ten model, firma GKA wzięła pod uwagę wszystkie cechy bagażnika ATV, więc kufer idealnie pasuje, nawet jeśli jest zainstalowany system snorkli . Zainstalowanie lub ściągnięcie pudełka zajmuje nie więcej niż 30 sekund, co pozwala szybko dostać się do bagażnika. Aby to zrobić, wystarczy przymocować szybko złącza do istniejących otworów w bagażniku. Pamiętaj, że nie ma potrzeby korzystania z żadnego dodatkowego mocowania- wszystkie elementy znajdują się w zestawie

Wysokiej jakości zamki z metalowymi kluczami zapewniają bezpieczeństwo twoich rzeczy. Specjalna guma uszczelniająca na pokrywie kufra chroni twoje towary przed brudem, kurzem i wodą nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach użytkowania.

Ten kufer ma złożoną geometrię w porównaniu z innymi prostymi pudełkami o podobnej masie. I to nie jest tylko element projektu. Usztywniające żebra znacznie poprawiły wytrzymałość i trwałość kufra.

Kufer ma pojemność 170 litrów i może z łatwością pomieścić kilka kasków. Kufry GKA zwiększają rzeczywista pojemność twojego bagażnika UTV ponad 2 razy.

 

Kufer pasuje do :
Polaris RZR 570


Wymiary 1080x680x370mm
Pojemność: 170 litrów
waga: 10 kg

30 other products in the same category: