DYSTANS KOŁA SND6X139,7X110X38/1,5C
    search
    (zawiera VAT 23%)
    Ilość
    Magazyn wysyłkowy - dostępnych jest: 12
    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    WYSOKIEJ JAKOŚCI ALUMINIOWE DYSTANSE DO KÓŁ (CENA 1 KPL)
    ISUZU TROOPER
    OPEL MONTEREY
    OPEL FRONTERA
    TOYOTA LAND CRUISER ( BEZ 100, 105, 75, 76)
    MITSUBISHI
    WYMIARY:
    GRUBOŚĆ: 38 mm
    ILOŚĆ ŚRUB: 6
    ROZSTAW MIĘDZY ŚRUBAMI: 139,7 mm
    ŚREDNICA OTWORU WEW: 110 mm