DYSTANS KOŁA SND6X139,7X108X38/1,25C
    search
    (zawiera VAT 23%)
    Ilość
    Magazyn wysyłkowy - dostępnych jest: 10
    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
     WYSOKIEJ JAKOŚCI ALUMINIOWE DYSTANSE DO KÓŁ (CENA 1 KPL)
    NISSAN TERRANO ;
    TOYOTA LAND CRUISER;
    TOYOTA HI LUX;
    MITSUBISHI L200;
    MITSUBISHI PAJERO;
    ISUZU/ OPEL FRONTERA/ MONTEREY;
    WYMIARY:
    GRUBOŚĆ: 38 mm
    ILOŚĆ ŚRUB: 6
    ROZSTAW MIĘDZY ŚRUBAMI: 139,7mm
    ŚREDNICA OTWORU WEW: 108mm