DYSTANS KOŁA SND6X139,7X108X30/1,25C
    search
    (zawiera VAT 23%)
    Ilość
    Magazyn wysyłkowy - dostępnych jest: 6
    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    WYSOKIEJ JAKOŚCI ALUMINIOWE DYSTANSE DO KÓŁ (CENA 1 KPL)
    centrowanie polega na niwelacji drgań na kierownicy
    NISSAN TERRANO 1986-1995 (pasuję do 2.7DT WBYD21 99KM oraz 3.0L WHYD21 153KM)
    NISSAN NAVARA D22 / NP300
    WYMIARY:
    GRUBOŚĆ: 30mm
    ILOŚĆ ŚRUB: 6
    ROZSTAW MIĘDZY ŚRUBAMI: 139,7mm
    ŚREDNICA OTWORU WEW: 108mm