DYSTANS KOŁA SND6X139,7X108X25/1,5C
    search
    (zawiera VAT 23%)
    Ilość
    Magazyn wysyłkowy - dostępnych jest: 7
    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    WYSOKIEJ JAKOŚCI ALUMINIOWE DYSTANSE DO KÓŁ (CENA 1 KPL)
    centrowanie polega na niwelacji drgań na kierownicy
    TOYOTA, MITSUBISHI, OPEL, ISUZU
    WYMIARY:
    GRUBOŚĆ: 25mm
    ILOŚĆ ŚRUB: 6
    ROZSTAW MIĘDZY ŚRUBAMI: 139,7mm
    ŚREDNICA OTWORU WEW: 108mm