DYSTANS KOŁA SND6X139.7X100X30/1,25C Terrano II
  • Brak na stanie
search
(zawiera VAT 23%)
Cena nie uległa zmianie
Cena nie uległa zmianie
Ten produkt nie ma jeszcze opinii
WYSOKIEJ JAKOŚCI ALUMINIOWE DYSTANSE DO KÓŁ (CENA 1 KPL)
centrowanie polega na niwelacji drgań na kierownicy
NISSAN TERRANO II
WYMIARY:
GRUBOŚĆ: 30mm
ILOŚĆ ŚRUB: 6
ROZSTAW MIĘDZY ŚRUBAMI: 139,7mm
ŚREDNICA OTWORU WEW: 100mm