DYSTANS KOŁA SND6X139,7X100X30/1,25C
    search
    (zawiera VAT 23%)
    Ilość
    Magazyn wysyłkowy - dostępnych jest: 5
    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    WYSOKIEJ JAKOŚCI ALUMINIOWE DYSTANSE DO KÓŁ (CENA 1 KPL)
    centrowanie zapobiega drganiom na kierownicy
    NISSAN TERRANO II
    NISSAN PATHFINDER R50
    WYMIARY:
    GRUBOŚĆ: 30mm
    ILOŚĆ ŚRUB: 6
    ROZSTAW MIĘDZY ŚRUBAMI: 139,7mm
    ŚREDNICA OTWORU WEW: 100mm