DYSTANS KOŁA SND5X165,1X113X30/16X1,5
    search
    (zawiera VAT 23%)
    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    DYSTANS KOŁA CZARNY  CENA ZA 1 KPL
    BEZ CENTROWANIA
    LAND ROVER DEFENDER
    LAND ROVER DISCOVERY I
    RANGE ROVER CLASSIC
    WYMIARY:
    GRUBOŚĆ: 30mm
    ILOŚĆ ŚRUB: 5
    ROZSTAW MIĘDZY ŚRUBAMI: 165,1mm
    ŚREDNICA OTWORU WEW: 113mm