DYSTANS KOŁA SND5X150X110X38/14X1,5C
    search
    (zawiera VAT 23%)
    Ilość
    Magazyn wysyłkowy - dostępnych jest: 12
    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    DYSTANS KOŁA CZARNY  CENA ZA (1 KPL)
    TOYOTA LAND CRUISER 100,  105, 76, 78, 79
    WYMIARY:
    GRUBOŚĆ: 38 mm
    ILOŚĆ ŚRUB: 5
    ROZSTAW MIĘDZY ŚRUBAMI: 150mm
    ŚREDNICA OTWORU WEW: 110 mm