    DYSTANS KOŁA SND5X139,7X108X30/1,25C
    (zawiera VAT 23%)
    Ilość
    Magazyn wysyłkowy - dostępnych jest: 8
    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    WYSOKIEJ JAKOŚCI ALUMINIOWE DYSTANSE DO KÓŁ Z CENTROWANIEM (CENA 1 KPL)
    centrowanie polega na niwelacji drgań na kierownicy
    SUZUKI SAMURAI
    SUZUKI JIMNY
    UAZ
    DAIHATSU ROCKY
    DAIHATSU FEROZA
    GRAND VITARA
    GRUBOŚĆ: 30mm
    ILOŚĆ ŚRUB: 5
    ROZSTAW MIĘDZY ŚRUBAMI: 139,7mm
    ŚREDNICA OTWORU WEW: 108mm
    GWINT 12 x 1,25
    nr katalogowy: SND5x 139.7x 108x 30/ 1,25C
    Dystanse 4szt 5x139,7 30mm Suzuki Vitara