Dystans koła SND5X130X84,1X38/14x1,5C
    search
    (zawiera VAT 23%)
    Ilość
    Magazyn wysyłkowy - dostępnych jest: 19
    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    Dystans koła czarny z centrowaniem  (CENA ZA 1 KPL)
    MERCEDES G 1980- 2018
    Wymiary:
    Grubość: 38 mm
    Ilość śrub: 5
    Rozstaw między śrubami: 130mm
    Średnica otworu wew: 84,1mm