DYSTANS KOŁA SND5X130X84,1X30/14x1,5C
    search
    (zawiera VAT 23%)
    Ilość
    Magazyn wysyłkowy - dostępnych jest: 25
    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    DYSTANS KOŁA CZARNY Z CENTROWANIEM  CENA ZA (1 KPL)
    MERCEDES G 1980- 2018
    MERCEDES SPRINTER 1995- 2006
    WYMIARY:
    GRUBOŚĆ: 30 mm
    ILOŚĆ ŚRUB: 5
    ROZSTAW MIĘDZY ŚRUBAMI: 130mm
    ŚREDNICA OTWORU WEW: 84,1mm