DYSTANS KOŁA SND5X130X71,6X25/14x1,5C
    search
    (zawiera VAT 23%)
    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    WYSOKIEJ JAKOŚCI ALUMINIOWE DYSTANSE DO KÓŁ Z CENTROWANIEM (CENA 1 KPL)
    VW TUAREG 2002-2018r
    AUDI Q7 2005-2015r
    PORSCHE CAYENNE 2002-2018r
    WYMIARY:
    GRUBOŚĆ: 25mm
    ILOŚĆ ŚRUB: 5
    ROZSTAW MIĘDZY ŚRUBAMI: 130mm
    ŚREDNICA OTWORU WEW: 71,6mm