DYSTANS KOŁA SND5X120X65,1X30/14X1,5C
    search
    (zawiera VAT 23%)
    Ilość
    Magazyn wysyłkowy - dostępnych jest: 14
    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    WYSOKIEJ JAKOŚCI ALUMINIOWE DYSTANSE DO KÓŁ Z CENTROWANIEM (CENA 1 KPL)
    VW AMAROK  2010/09 +
    VW TRANSPORTER / MULTIVAN T5
    NIE PASUJĄ NA ŚRUBY DO FELG ALUMINIOWYCH (Maksymalny wymiar stożka 23mm)
    WYMIARY:
    GRUBOŚĆ: 30mm
    ILOŚĆ ŚRUB: 5
    ROZSTAW MIĘDZY ŚRUBAMI: 120mm
    ŚREDNICA OTWORU WEW: 65,1mm