DYSTANS KOŁA SND5X120,65X72,56X30/14X1,5C
    search
    (zawiera VAT 23%)
    Ilość
    Magazyn wysyłkowy - dostępnych jest: 33
    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    WYSOKIEJ JAKOŚCI ALUMINIOWE DYSTANSE DO KÓŁ Z CENTROWANIEM (CENA 1 KPL)
    LAND ROVER DISCOVERY 3,4
    RANGE ROVER  P38 1999-2002;
    RANGE ROVER ,  RANGE ROVER SPORT 2002-2017;
    RANGE ROVER
    WYMIARY:
    GRUBOŚĆ: 30mm
    ILOŚĆ ŚRUB: 5
    ROZSTAW MIĘDZY ŚRUBAMI: 120,65mm
    ŚREDNICA OTWORU WEW: 72,56mm