DYSTANS KOŁA SND5X114,3X71,6X38/1/2-20C
    search
    (zawiera VAT 23%)
    Ilość
    Magazyn wysyłkowy - dostępnych jest: 37
    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    WYSOKIEJ JAKOŚCI ALUMINIOWE DYSTANSE Z CENTROWANIEM  DO KÓŁ (CENA 1 KPL)
    JEEP GRAND CHEROKEE ZJ,
    JEEP CHEROKEE XJ,
    JEEP WRANGLER YJ,TJ
    LAND ROVER FREELANDER >06
    WYMIARY:
    GRUBOŚĆ: 38mm
    ILOŚĆ ŚRUB: 5
    ROZSTAW MIĘDZY ŚRUBAMI: 114,3mm
    ŚREDNICA OTWORU WEW: 71,6mm