DYSTANS KOŁA SND5X100X56,1X25/1,25C
    search
    (zawiera VAT 23%)
    Ilość
    Magazyn wysyłkowy - dostępnych jest: 19
    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    WYSOKIEJ JAKOŚCI ALUMINIOWE DYSTANSE DO KÓŁ Z CENTROWANIEM (CENA 1 KPL)
    SUBARU FORESTER
    SUBARU BAJA
    SUBARU IMPREZA
    SUBARU XV
    SUBARU LEGACY OUTBACK 2003-2014
    SUBARU OUTBACK 2000-2014
    SUBARU LEGACY 1989-2014
    WYMIARY:
    GRUBOŚĆ: 25mm
    ILOŚĆ ŚRUB: 5
    ROZSTAW MIĘDZY ŚRUBAMI: 100mm
    ŚREDNICA OTWORU WEW: 56,1mm