Uchwyt do oryginalnej ładowarki indukcyjnej MagSafe dla Apple iPhone 12 z dolną podporą

216176

Nowy produkt

139,00 zł brutto

Add to wishlist

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Więcej informacji

Uchwyt ładuje Twój smartfon, gdy umieścisz w nim swoją ładowarkę Apple MagSafe (MHXH3ZM/A). Uchwyt wykonany jest z tworzywa ABS w kolorze czarnym i jest idealnie dopasowany to Twojej oryginalnej ładowarki indukcyjnej Apple MagSafe (MHXH3ZM/A). Urządzenie bardzo łatwo jest umieścić w uchwycie. Uchwyt wyposażony jest w głowicę obrotową, która umożliwia jego regulację w różnych kierunkach w celu np. uniknięcia odbicia światła na ekranie. Możesz regulować ustawienie uchwytu o 22° w każdym kierunku. Uchwyt umożliwia jednocześnie ustawienie smartfona w pionie lub w poziomie. Jest to wygodne w sytuacji, kiedy chcesz używać swojego urządzenia np. jako nawigacji samochodowej. Uchwyt posiada dodatkową dolną podporę w celu zwiększenia stabilizacji smartfonu w cięższym etui. Zamontuj swój uchwyt do MagSafe na ProClip’ie samochodowym.

Ładowarka Apple MagSafe (MHXH3ZM/A) nie jest elementem zestawu!

Cechy produktu:

Elegancki wygląd oraz perfekcyjne dopasowanie do Twojej oryginalnej ładowarki indukcyjnej Apple MagSafe (MHXH3ZM/A)

Dodatkowa podpora zwiększa stabilność urządzenia zamontowanego na MagSafe.

Uchwyt został wykonany z tworzywa ABS w kolorze czarnym, które w trakcie kolizji samochodu nie łamie się na drobne, niebezpieczne kawałki.

Uchwyt wyposażony jest w głowicę obrotową, która umożliwia jego regulację w różnych kierunkach w celu np. uniknięcia odbicia światła na ekranie.

Idealnie wyprofilowany uchwyt Brodit precyzyjnie trzyma Twoje urządzenie w każdej pozycji.

Znajdujące się w komplecie śrubki umożliwiają natychmiastowy montaż uchwytu w aucie.

Głowica obrotowa zintegrowana z uchwytem umożliwia obracanie Twojego telefonu o 360°.

Instalacja bez wiercenia jakichkolwiek otworów przy zastosowaniu uchwytu samochodowego ProClip (sprzedawany oddzielnie).

5 lat gwarancji.

 

Przed montażem uchwytu zapoznaj się z wszystkimi instrukcjami oraz zdjęciami.

  • Poluzuj śrubę znajdującą się w centralnej części uchwytu, dzięki czemu będziesz mógł odłączyć głowicę obrotową znajdującą się w tylnej części uchwytu.
  • Umieścić płytkę montażową głowicy obrotowej w żądanym położeniu. Następnie przykręć ją do wybranego miejsca ​​śrubkami, które znajdują się w komplecie.
  • Umieść uchwyt na płytce montażowej głowicy obrotowej w taki sposób, aby można było dokręcić śrubę znajdującą się w centralnej części uchwytu. Śrubę należy dokręcić dość mocno, a następnie lekko poluzować, aby możliwa była regulacja uchwytu.
  • Uchwyt jest na miejscu.

17 other products in the same category: