Amortyzator tylny +2" Profender Super Twin Tube PG6S-8008P50
search

Amortyzator tylny +2\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

420,00 zł brutto
(zawiera VAT 23%)
341,46 zł netto
Cena nie uległa zmianie
Cena nie uległa zmianie
Ilość
Magazyn wysyłkowy - dostępnych jest: 10
Dostępny

Brak zapytań, zostaw pierwsze!
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Amortyzator Profender Super Twin Tube zaprojektowano do stosowania w ciężkich warunkach. Podwójna rura amortyzatora (twin tube) wraz z dużym tłokiem (35 mm) i grubym trzpieniem 16 mm zapewnia doskonałą wydajność i komfort jazdy.  

Ciśnienie azotu wewnątrz amortyzatora otaczające zbiornik olejowy zapobiega jego przegrzewaniu. Tłok amortyzatora polerowany i pokryty teflonem pozwala na sprawną i bardzo długą pracę. Zawory amortyzatora wykonane przez szwedzką firmę Sandvik pozwalają dokładnie kontrolować siłę tłumienia i zostały dopasowane do odpowiednich modeli pojazdów.  Idealnie wypolerowany trzpień pozwala zachować szczelność nawet w warunkach dużego zapylenia i zabrudzenia.

Uwaga - zdjęcie poglądowe. 

Amortyzator tylny +2" Profender Super Twin Tube PG6S-8008P50
PG6S-8008P50

Opis

MARKA
Jeep
MODEL
Commander XK 06-10
Grand Cherokee WK/WH 05-10

Częste pytania

Pytanie dotyczące produktu

* Wymagane pola
(czytaj)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Prev Next