Nowy OSRAM TYREseal 450 uszczelniacz do opon Pokaż duże

OSRAM TYREseal 450 uszczelniacz do opon

OTSB450

Nowy produkt

124,99 zł brutto

Add to wishlist

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Więcej informacji

OSRAM TYREseal 450 to uszczelniacz do opon, który może być używany jako zamiennik fabrycznego wyposażenia uszczelniającego od producenta. OSRAM TYREseal 450 pozwala uszczelnić opony z przebiciami o średnicy do 6mm* dzięki technologii żelu cząsteczkowego, a potem napompować je przy użyciu kompresora takiego jak TYREinflate 200, 450 lub 1000 od OSRAM. Po uszczelnieniu opony żelem OSRAM TYREseal 450 możesz kontynuować podróż na odległość do 200 km. Uszczelniacz do opon można wypłukać i naprawić oponę, co pozwoli na sporą oszczędność kosztów. Uszczelnienie uszkodzonej opony można wykonać szybko i łatwo, bez narzędzi i podnośników, dzięki czemu możesz wznowić podróż w ciągu zaledwie 10 minut.
W porównaniu z uszczelniaczami piankowymi, formuła uszczelniacza firmy OSRAM została zaprojektowana tak, aby była kompatybilna z systemem monitorowania ciśnienia w oponach pojazdu (TMPS). Dzięki wykorzystanej technologii nie ma konieczności wyjmowania rdzenia zaworu podczas stosowania uszczelniacza.
OSRAM TYREseal 450 może być używany jako zamiennik fabrycznego wyposażenia uszczelniającego od producenta. Ponieważ większość uszczelniaczy opon należy wymieniać co 5 lat, w tym te dostarczane fabrycznie w samochodzie, butelka zamienna OSRAM TYREseal 450 to idealny sposób na wymianę uszczelniacza do opon w samochodzie po upływie terminu ważności.
OSRAM TYREseal 450 i OSRAM TYREseal KIT to uszczelniacze do opon firmy OSRAM, które wykorzystują technologię żelu cząsteczkowego do uszczelniania przebić opon i są produkowane zgodnie ze standardem OE producentów samochodów. Dostępne jako zestaw, to jest OSRAM TYREseal KIT, z żelem uszczelniającym, kompresorem i pokrowcem albo jako OSRAM TYREseal 450, to jest jako butelka żelu uszczelniającego.
* Żelu uszczelniającego do opon nie można używać do naprawy uszkodzeń ściany bocznej opony

2 other products in the same category: