Zadaszenie wyprawowe Foxwing piaskowe

FOXWING

Nowy produkt

1 299,00 zł brutto

Add to wishlist

Więcej informacji

Zadaszenie mocowane do bagażnika dachowego. W zestawie roleta, uchwyty montażowe i pokrowiec.


Zadaszenie jest bardzo proste do złożenia. Montowane na lewą stronę pojazdu (strona kierowcy)

Najważniejsze cechy:

- sztywne zawiasy, ułatwiające ustawienie i rozkładanie. wystarczy popchnąć aby roleta się rozłożyła, nie potrzeba pomocy drugiej osoby w rozkładaniu
- profil z wysokiej jakości aluminium. Idealnie wykonany, idealnie gładki.
- w miejscu naprężeń materiału zastosowano dodatkowe przeszycia. Szwy podklejane. Materiał całkowicie wodoodporny ( poliester identyczny jak na tropiku namiotowym ale o większej gramaturze)

- nogi pionowe z regulacją wysokości - kąta nachylenia połaci dachowej
- linki naprężające oraz szpilki w komplecie

Całość wykonana z poliestru z wzmocnionymi przeszyciami. Po złożeniu i założeniu naciągów stanowi trwałą konstrukcję i nie ma problemów z wiatrem jak to jest w przypadku tanich podróbek polskich producentów. W opcji ściany, każda ze ścian może służyć jako wejście lub jako okno, otwory zabezpieczone moskitierami. Ściany są także od strony pojazdu ( łącznie 6 elementów).

 

ŚCIANY NIE SĄ ELEMENTEM ZESTAWU.

Uwaga - część sprzedawców nie odróżnia zadaszenia typu hex od zadaszenia typu fox. Podstawowe różnice:

W zadaszeniu hex zawiasy są giętkie a pomiędzy rurkami pionowymi zamontowana jest dodatkowa rurka pozioma. Zastosowanie takiej rurki stabilizuje całą konstrukcję choć wymaga kilku sekund więcej przy rozkładaniu i wskazana jest wtedy pomoc drugiej osoby. W zadaszeniu typu fox zawiasy są sztywne dlatego łatwiej jest zadaszenie rozłożyć jednej osobie. Ale w takim zadaszeniu trzeba zamontować odciągi aby konstrukcja nabrała sztywności.