Nowy CZYŚCIKI UNIWERSALNE DO TRUDNYCH ZABRUDZEŃ 80SZTUK Pokaż duże

CZYŚCIKI UNIWERSALNE DO TRUDNYCH ZABRUDZEŃ 80SZTUK

SW02

Nowy produkt

49,00 zł brutto

Add to wishlist

Więcej informacji

Czyściki Uniwersalne Do Trudnych Zabrudzeń Super Wipes posiadają specjalny materiał, która sprawdza się doskonale i...
Czyściki Uniwersalne Do Trudnych Zabrudzeń Super Wipes posiadają specjalny materiał, który doskonale pochłania brud w trudnych warunkach.


JAK DZIAŁAJĄ CZYŚCIKI SUPER WIPES?
Czyściki Super Wipes rozpuszczają i pochłaniają zabrudzenia takie jak: farby, smary, oleje, kleje, pianki, silikony i inne z: rąk, narzędzi, stołów, silników, maszyn etc... To wszystko dzięki innowacyjnej technice sieciowej, która została zastosowana do wytworzenia materiału oraz delikatnym środkom rozpuszczającym. Po prostu brud się do nich klei.


DLA KOGO SĄ CZYŚCIKI SUPER WIPES?
Dla fachowców, majsterkowiczów i hobbystów. Malarzy, mechaników, monterów, serwisantów, kierowców, motocyklistów, offroadowców, techników, właścicieli aut i motorów i po prostu dla mieszkańców domu.


DLACZEGO SĄ LEPSZE NIŻ INNE PRODUKTY?
Jeden produkt zastępuje wiele innych - szczotki, wiechetki, mydło, wodę, papierowe ręczniki, rozpuszczalniki, pasty i inne tradycyjne środki. Jest przy tym testowany dermatologicznie i bezpiecznie dba o Twoje dłonie.


JAKIE MAM KORZYŚCI Z SUPER WIPES?
Oczędzasz czas, bo nie szukasz innych sposobów. Oszczędzasz pieniądze bo masz świetne rozwiązanie All-in-one. Oszczędzasz swoją skórę i zdrowie bo nie używasz rozpuszczaników i szczotek. Oszczędzasz miejsce bo nie magazynujesz różnych produktów. Masz go zawsze pod ręką. Masz czyste i zadbane dłonie, czyste narzędzia, czyste ubranie i Twoja kobieta to lubi* :)

*jeśli jesteś mężczyzną i ją masz.