Wyciągarka elektryczna Superwinch TALON 12.5 12V (lina stalowa i prowadnica rolkowa)

SUP1612200

Nowy produkt

3 200,00 zł brutto

-790,00 zł

3 990,00 zł brutto

Więcej informacji

 

SUPERWINCH - 40 lat tradycji !

SUPERWINCH to amerykański producent wyciągarek elektrycznych i hydraulicznych do najcięższych zastosowań. Od ponad 40 lat Superwinch projektuje i projektuje wyciągarki elektryczne i hydrauliczne do aplikacji wymagających 100% niezawodności:

- wyciągarki dla straży pożarnej

- wyciągarki dla wojska
- wyciągarki dla pomocy drogowych i lawet
- wyciągarki do off road
- wyciągarki do samochodów terenowych 4x4
- wyciągarki do ATV
Superwinch to przedewszystkim wysoka jakość i niezawodnośc działania. Jeśli chcesz być pewny że wyciągarka nie odmówi posłuszeństwa w czasie pracy. KUP Superwincha i dołącz do Team Serious.
 

Wyciągarki Talon to najnowsza seria wyciągarek Superwinch zastępująca
legendarną serie EP. Superwinch serią Talon wyznacza nowe trendy
w świecie wyciągarek i tym mocniej uplasował się na pozycji światowego lidera.

1. Najlepiej uszczelnione wyciągarki z dostępnych obecnie na światowym rynku. Wszystkie uszczelnienia – od silnika, przez przekaźniki, aż po przekładnie spełniają wymagania standardu IP67!!

2. Uszczelnione, mocne silniki (5,2KM oraz 6.0KM) zapewniają prędkość zwijania liny na poziomie 18,9m/min przy poborze prądu rzędu 75 amper. Żebrowany dekiel silnika zapewnia lepsze chłodzenie nawet przy największym obciążeniu oraz wydłuża czas pracy ciągłej.

3. Innowacyjny 100% hamulec „Dual-Stop” charakteryzuje się natychmiastowym zatrzymaniem wyciągarki w momencie rozłączenia przycisku na pilocie sterowania. Dzięki lokalizacji w obudowie przekładni ciepło nie jest przenoszone na bęben, co pozwala bezpiecznie stosować niemal każdą linę syntetyczną.

4. Specjalny bęben wykonany z materiału o bardzo dużej odporności na unikatowe napięcia i naprężenia charakterystyczne dla lin syntetycznych.

5. Wycinane laserowo, aerodynamiczne pręty ściągające zostały wykonane z aluminium celem redukcji masy. Zastosowanie trzech prętów ściągających zwiększa wytrzymałość oraz sztywność całej konstrukcji wyciągarki.

6. Wykonana z chromowanego aluminium dźwignia sprzęgła jest wygodna i poręczna również przy wyciągarce zamontowanej pod zderzakiem.

7. Ergonomiczny pilot sterowania na kablu posiada diody informujące o kierunku zwijania liny, a także wbudowaną latarkę zasilaną z baterii – niezawodną asystę podczas pracy nocą. Pilot spełnia wymagania standardu IP67.

8. Tradycyjny przewód pilota został zastąpiony skrętką o maksymalnej długości 4,5m. Dodatkowo pilot wyposażony jest w pasek pozwalający spiąć skrętkę na czas, w którym pilot nie jest używany.Wtyczka i gniazdo są uszczelnione i gwintowane – nie ma możliwości samoczynnego rozłączenia.

9. Przekaźnik zespolony VS4, ulepszona wersja S3, jest najlepszym przekaźnikiem na świecie. Umieszczono go w nowoczesnej, kształtnej skrzynce.

10. Przekaźnik spełnia wymagania standardu IP67 i jest odporny na wodę, błoto, śnieg i kurz. Opatentowany system cyrkulacji zabezpiecza przed wodą z zewnątrz i odprowadza skraplającą się wewnątrz parę.

11. Mocowanie przekaźnika „Tri-Bar” zawiera stalową ramkę oraz gumowe mocowania stabilizujące przekaźnik, redukujące wibracje.

W komplecie z wyciągarką znajdują się:

-lina z hakiem
-prowadnica  
-sterowanie na przewodzie

 

 

Napięcie12V
Gwarancja2 lata
Uciąg5670 kg
Wymiary624,2 x 157,5 x 278,15 mm
Wymiary bębna63,5 x 222,2 mm
Rozstaw śrub montażowych254 x 114,30 mm
Waga42 kg
Pobór prąduUciąg 0 kg/Pobór 75A; Uciąg 5670 kg/Pobór 530A
Prędkość zwijania linyUciąg 0 kg/Prędkość 18,89 m/min; Uciąg 5670 kg/Prędkość 0,99 m/min
SterowaniePilot na kablu (skrętce) o długości 4,5 m.
ProwadnicaRolkowa ze stali nierdzewnej
LinaStalowa 9,5 mm x 26 m.
HamulecAutomatyczny poza bębnem, utrzymujący 100% obciążenia
PrzekaźnikZespolony VS4
Przełożenie148:1
Przekładnia2-st. planetarna
SilnikSzeregowy, 6.0KM (4.48 kW)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: