Nowy Kanister Rotopax 2,25 galony/8,5l. (z eko-lejkiem) Pokaż duże

Kanister Rotopax 2,25 galony/8,5l. (z eko-lejkiem)

RX-2,25G-INTL

Nowy produkt

420,00 zł brutto

Add to wishlist

Więcej informacji

Kanister na benzynę 2,25 galony (niecałe 10 l), ma dokładnie te same wymiary co nasz Best Seller Kanister 2 galony ale większą pojemność i niższą cenę!!!

Średni kanister na benzynę

Średniej wielkości kanister na benzynę 2,25 galony o objętości niecałych 10 litrów to niezbędny atrybut każdego kierowcy motocykla, quada czy terenówki, który wybiera się w dłuższą trasę. Nie ma przygody w terenie bez zapasu paliwa– aby zadbać o swój komfort, warto postawić na funkcjonalny i szczelny produkt dobrej jakości, który można łatwo zamontować do pojazdu. Innowacyjna linia zbiorników RotoPax powstała w USA, gdzie jest jedyną klasą produktów z tworzywa sztucznego oficjalnie dopuszczonych do sprzedaży. RotoPax słynie ze świetnej jakości, którą doceniły już miliony klientów na świecie.

Jeśli szukasz najlepszego kanistra na benzynę średniej wielkości, postaw na objętość 2,25 galonów (niecałe 10l). Linia zbiorników RotoPax to gwarancja zadowolenia – produkty pod tą nazwą są produkowane innowacyjną metodą trójwarstwowego odlewania rotacyjnego, dzięki której zbiornik jest wytwarzany jako jeden integralny element. W efekcie jest jeszcze bardziej szczelny – brak szwów łączących wyklucza jakikolwiek przeciek. System został wzbogacony o nieodkręcający się korek z uszczelką, a także praktyczny system służący mocowaniu (Mount Pack – do kupienia osobno), który umożliwia wygodny montaż i demontaż zbiornika. Wystarczy jeden uchwyt, by kanister był w pełni bezpieczny! Ponadto produkt nie poci się, a specjalna zapadka nie tylko gwarantuje szczelność, ale i zapobiega rozprzestrzenianiu się zapachu paliwa.

Wymiary:

48 x 34 x 8 cm