Filtry

Model samochodu

Marka / Producent

Waga

Szerokość lampy

Szerokość lampy z mocowaniami

Soczewka / Wiązka Światła

Lumeny

Wat

Jest 345 produktów.

Pokazano 1-24 z 345 pozycji

Panele LED Light Bar

Oświetlenie ledowe uchodzi za doskonałą alternatywę dla tradycyjnych lamp halogenowych. Ledbar zaskakuje wyjątkowo długą żywotnością oraz zasięgiem i natężeniem światła. Właśnie dlatego znacznie podnosi komfort i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdów. Ledy wyróżniają się jednocześnie walorami estetycznymi, dodając samochodom nowoczesnego wyglądu. Wysoka funkcjonalność sprawia, że ten rodzaj oświetlenia znajduje zastosowanie w samochodach terenowych wykorzystywanych do jazdy off-roadowej. Panele i reflektory LED znacznie poprawiają widoczność terenu, ułatwiając nocne wyprawy nawet na najbardziej wymagających trasach.

Jakie panele ledowe warto wybrać?

Ledbar powinien odpowiadać na potrzeby funkcjonalne użytkowników. Podczas zakupów zwróć uwagę przede wszystkim na parametry oświetleniowe. W ofercie naszego sklepu dostępny jest szeroki wybór akcesoriów do samochodów terenowych, w tym lampy dalekosiężne, punktowe i szerokie. Oferujemy przy tym wysokiej jakości reflektory wyposażone w homologację drogową. Dzięki temu bez przeszkód mogą być wykorzystywane w roli oświetlenia drogowego w całej Unii Europejskiej. Ledbary dostępne są w dwóch kształtach – prostym i zakrzywionym. Panele ledowe w kształcie łuku skutecznie doświetlają nawet najtrudniej dostępne miejsca, znacznie podnosząc bezpieczeństwo jazdy terenowej. Jasne i wyraziste światło zapewnia doskonałą widoczność podczas nocnych przepraw off-roadowych.

Sprawdzone lampy robocze LED w ofercie sklepu Szekla4x4!

W Twoim wyposażaniu powinny znaleźć się także praktyczne lampy robocze, które służą do doświetlania najbliższego otoczenia pojazdu oraz najważniejszych elementów samochodu. W ofercie naszego sklepu dostępny jest szeroki wybór modeli z regulowaną podstawą, dzięki którym oświetlisz bagażnik, skrzynię biegów oraz wyciągarkę. Znajdziesz u nas produkty zaufanych marek, które gwarantują niezawodność w każdych warunkach. Szukasz najlepszego wyposażenia off-roadowego? Już dziś poznaj pełną gamę asortymentu dostępnego na naszej stronie internetowej i znajdź najlepsze rozwiązanie dla siebie!

Panele LED Light Bar