Cofnij do : Strony głównej
Filtry

Uciąg

Napięcie

Lina

Przełożenie

Marka Samochodu

Model samochodu

Marka / Producent

Jest 974 produktów.

Pokazano 1-24 z 974 pozycji

Wyciągarki

Jesteś miłośnikiem jazdy off-roadowej? Chcesz przygotować się do swojej pierwszej wyprawy? W Twoim wyposażeniu koniecznie powinna znaleźć się wyciągarka elektryczna, która pozwoli na pokonywanie licznych przeszkód i podmokłego terenu. Pamiętaj o tym, że na bezdrożach jesteś zdany wyłącznie na siebie. Dlatego tak ważny pozostaje zakup odpowiedniej wyciągarki. Modele elektryczne dostępne w ofercie naszego sklepu zapewniają wysoki komfort użytkowania. Wyróżniają się jednocześnie wyjątkowo prostą obsługą, zapewniając bezpieczeństwo także w przypadku braku doświadczenia. Doskonale spisują się podczas jazdy rekreacyjnej. Nie wiesz, która wyciągarka elektryczna sprawdzi się w Twojej sytuacji? W czasie zakupów zwróć uwagę przede wszystkim na jej moc, która powinna być dopasowana do masy samochodu.

Kiedy przydatna może okazać się wyciągarka ręczna?

Chcesz kupić poręczne urządzenie, które przyda się w każdej sytuacji? Praktyczna może okazać się wyciągarka ręczna, która wyróżnia się solidną konstrukcją, uniwersalnością i korzystną ceną. Najczęściej wykorzystywana jest do wyciągania pojazdów z grząskiego gruntu. Wyciągarka samochodowa zapewnia stabilną i bezpieczną pracę. Szukasz pewnych rozwiązań? Postaw na dwubiegowe wyciągarki wyposażone w termoplastyczną obudowę. Pierwszy bieg przeznaczony jest szybkiego wyciągania, natomiast drugi, wolniejszy, do zwiększania uciągu. Dodatkowa powłoka cynkowa chroni przed korozją, pozwalając na użytkowanie modelu w każdych warunkach pogodowych i terenowych. Stanie się tym samym doskonałą inwestycją na długie lata.

Części do wyciągarki w ofercie naszego sklepu Szekla4x4

Wyciągarka samochodowa sprawdzi się w życiu każdego miłośnika jazdy terenowej. W asortymencie naszego sklepu dostępny jest także szeroki wybór części do wyciągarek. Znajdziesz u nas m.in. sprzęgła, hamulce, uszczelniacze i wsporniki. Oferujmy również praktyczne piloty bezprzewodowe do wyciągarek samochodowych. Już dziś poznaj pełną gamę produktową dostępną na naszej stronie i znajdź najlepsze rozwiązanie dla siebie!

Wyciągarki