Namiot dachowy Piaskowy 5 osobowy 180 cm Escape + przedsionek

Nowy produkt

UWAGA!!

Wysyłka 150zł

Więcej szczegółów

5 100,00 zł brutto

Add to wishlist

Więcej informacji

W zestawie z przedsionkiem do namiotu dachowego

Najwyższej jakości namiot dachowy wykonany na zamówienie  dla firmy Escape. Doświadczenie zdobyte podczas wypraw pozwoliły na wprowadzenie drobnych udoskonaleń, których próżno szukać w fabrycznych seryjnych produkcjach. 

Opis produktu:

Podłoga wykonana z aluminium wypełniona pianką izolacyjną, na podłodze materac grubości 6 cm z zdejmowalnym pokrowcem. Okna podsiadają otwieraną moskitierę, zewnętrzne okiennice rozpinane na szpilkach oraz od wewnątrz szczelne zamknięcie. Otwory wejściowe z moskitierami oraz szczelnym zamknięciem. U góry namiotu regulowana wentylacja ( z moskitierą). Namiot całkowicie zabezpieczony przez niepożądanymi gośćmi ( komarami, insektami). 

Na namiot oczywiście jest wodoszczelny pokrowiec, wielkość pokrowca umozliwia pozostawienie w namiocie poduszek, śpiworów itp. Rozkładanie bardzo proste - pełne rozłożenie z okienkami poniżej dwóch minut, bez montowania szpilek w okiennicach - kilkanascie sekund (sprawdzone w deszczu).

Materiał:

- ściany z najwyższej jakości impregnowanej bawełny (canvas) o gramaturze 280g/metr ( większosc sprzedawców oferuje namioty z cieńszego materiału - 260g) wzmocniona siatką (ripstop) połączonej z poliestrem. Zapewnia to wodoszczelność oraz doskonałe oddychanie. Szwy ścian klejone co zapobiega rozciaganiu się materiału i przeciekaniu podczas deszczu. 4 głowne otwory ( 2 wejscia i 2 okna) zabezpieczone moskitierami i okiennicami z wewnątrz i z zewnątrz pozwolają idealnie regulować temperaturę wewnątrz. W zimniejsze noce zamykamy otwory z obu stron, w cieplejsze otwieramy pozostawiając jedynie moskitiery. Daje to uczucie chłodu nawet w bardzo upalny czas. 

- tropik - wodoszczelny poliester 420 D. Dodatkowy stelaż gwarantuje przepływ powietrza pomiedzy tropikiem a dachem namiotu. Tropik ( stelaż) montuje się tylko raz przy pierwszym rozłożeniu namiotu i pózniej rozkłada się on już automatycznie razem z namiotem. 

- pokrowiec - 100% wodoszczelny, wykonany z PVC 1000D, grube ścianki doskonale spełniają swoje zadanie. Pokrowiec z drobnym zamkiem ułatwiający otwieranie i zamykanie. Pokrowiec jest na tyle gruby, że osłania namiot nie tylko przed gałęziami ale wytrzymuje także uderzenia w grubsze konary. 

W zestawie rozsuwana drabinka o długości 200 cm. Opcjonalnie za dopłatą dłuższa drabinka teleskopowa:

Namiot posiada aluminiowe szyny montażowe oraz komplet uchwytów do bagażnika dachowego lub relingów oraz naciągi mocowane do podłoża. Szyny namiotu można montować wzdłuż lub w poprzek namiotu w zalezności od rodzaju posiadanego bagaznika dachowego. Namiot mozna otwierać na boki lub do tyłu pojazdu. 

Dostępne dwa rodzaje namiotów

- wersja krótka: drabinka znajduje się na końcu namiotu a po zamontowaniu przedsionka drabinka znajduje się na zewnątrz. Przedsionek nie posiada podłogi.

- wersja long: nad drabinką znajduje się dodatkowe zadaszenie a po zamontowaniu przedsionka drabinka znajduje się wewnątrz przedsionka. Można więc zejść do przedsionka bez wychodzenia na zewnątrz. Przedsionek posiada dopinaną na zamek gumowaną podłogę. 

Kolory - namioty dostępne są w kolorze zielonym i piaskowym, w wiekszości przypadków tropik ma inny kolor niż ściany namiotu i kolor ten jest powtórzony na przedsionku. 

Przy odbiorze osobistym montaż w cenie.

Pamiętaj - przedsionek w komplecie z namiotem jest tańszy ! 

 

W Zestawie drabinka 2m rozsuwana - istnieje możliwość zakupu z 2.3 lub 2.6 metrowa drabiną - Prosimy przed zamówieniem o kontakt telefoniczny w celu ustalenia kosztów. 

Dane techniczne

wymiary po rozłożeniu 320x180x130 cm
wymiary po złożeniu 120x180x28 cm
wymiary miejsca do spania 235x175 cm