Promocja! Panel LED 20W CREE 1750lm flood szeroki 2x10W Habitat Pokaż duże

Panel LED 20W CREE 1750lm flood szeroki 2x10W Habitat

DP03110W20WF

Nowy produkt

125,00 zł brutto

Add to wishlist

Więcej informacji

Nazwa: Lampa LED
Klasa szczelności: IP67

Napięcie: 9-49 V
Obudowa: Stop aluminium

Temperatura barwowa: 6000K
Uchwyt: Stal nierdzewna

Wymiary: 127 x 64 x 92mm

GWARANCJA: 2 Lata

Waga: 1

Objętość: 0,01

Informacje ogólne:
Wydajna, energooszczędna lampa LED do zastosowań zarówno w różnego rodzaju pojazdach, jak i np do oświetlenia dowolnej przestrzeni roboczej. Lampa stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Dzięki zastosowaniu, jako źródło światła, najodpowiedniejszych diod typu LED nasze lampy mają małe wymiary i są mniej narażone na uszkodzenia niż ich większe odpowiedniki, jednocześnie dają wyjątkowo mocny strumień bardzo jasnego światła.
Dołączany do zestawu, uniwersalny i łatwy w montażu uchwyt pozwala na wygodne zamontowanie i ustawienie lampy w wielu płaszczyznach roboczych. Pozwala to użytkownikowi na oświetlanie przestrzeni w dowolnym kierunku. Lampy LED charakteryzują się bardzo długą żywotnością (ponad 30000 godz), są odporne na wodę i kurz, co potwierdza norma IP67, są także, dzięki swej konstrukcji, wyjątkowo odporne na wstrząsy. Dopracowana, mocna aluminiowa obudowa z radiatorem gwarantuje maksymalne odprowadzanie ciepła z lampy i zapewnia lepszą niż standardowa ochronę przed kamieniami, korzeniami, gałęziami i innymi „atrakcjami” występującymi w terenie. Szybka lampy wykonana jest z wytrzymałego i nowoczesnego tworzywa PC lub PMMA.

Pewność i bezpieczeństwo obrotu dla naszych klientów. Wszystkie lampy LED w naszej ofercie posiadają wymagane polskim i unijnym prawem certyfikaty, instrukcje i oznaczenia, są objęte pełną, przewidzianą prawem, polityką gospodarki odpadami, którymi zajmuje się w naszym imieniu wyspecjalizowana polska organizacja odzysku.

Lampy robocze LED użytkownicy montują i stosują:
- w quadach,
- w pojazdach terenowych side-by-side - UTV i typu buggy,
- w terenówkach,
- w autobusach,
- w samochodach dostawczych,
- w samochodach ciężarowych,
- w autach osobowych,
- maszynach budowlanych i drogowych takich jak koparki, spycharki, ładowarki,
- w maszynach i ciągnikach rolniczych,
- różnego rodzaju pojazdach użytkowych,
- pojazdach wolnobieżnych,
- łodziach,
- jachtach,
a nawet do ekonomicznie wydajnego oświetlenia placu, podwórka czy hali.

UWAGI: Podłączenie lampy LED do instalacji elektrycznej o zakresie napięć innym niż podany
w opisie technicznym lampy wymaga zastosowania odpowiedniego zasilacza. Oświetlenie robocze LED nie jest przewidziane do użytku na drogach publicznych i w żadnym razie nie zastępuje oświetlenia wymaganego przez ustawę o ruchu drogowym!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: