Promocja! Panel LED 20W CREE 1750lm flood szeroki 2x10W Habitat Pokaż duże

Panel LED 20W CREE 1750lm flood szeroki 2x10W Habitat

DP03110W20WF

Nowy produkt

76,00 zł brutto

-49,00 zł

125,00 zł brutto

Add to wishlist

Więcej informacji

Nazwa: Lampa LED
Klasa szczelności: IP67

Napięcie: 9-49 V
Obudowa: Stop aluminium

Temperatura barwowa: 6000K
Uchwyt: Stal nierdzewna

Wymiary: 116 x 94 x 63mm

GWARANCJA: 2 Lata

Waga: 1

Objętość: 0,01

Informacje ogólne:
Wydajna, energooszczędna lampa LED do zastosowań zarówno w różnego rodzaju pojazdach, jak i np do oświetlenia dowolnej przestrzeni roboczej. Lampa stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Dzięki zastosowaniu, jako źródło światła, najodpowiedniejszych diod typu LED nasze lampy mają małe wymiary i są mniej narażone na uszkodzenia niż ich większe odpowiedniki, jednocześnie dają wyjątkowo mocny strumień bardzo jasnego światła.
Dołączany do zestawu, uniwersalny i łatwy w montażu uchwyt pozwala na wygodne zamontowanie i ustawienie lampy w wielu płaszczyznach roboczych. Pozwala to użytkownikowi na oświetlanie przestrzeni w dowolnym kierunku. Lampy LED charakteryzują się bardzo długą żywotnością (ponad 30000 godz), są odporne na wodę i kurz, co potwierdza norma IP67, są także, dzięki swej konstrukcji, wyjątkowo odporne na wstrząsy. Dopracowana, mocna aluminiowa obudowa z radiatorem gwarantuje maksymalne odprowadzanie ciepła z lampy i zapewnia lepszą niż standardowa ochronę przed kamieniami, korzeniami, gałęziami i innymi „atrakcjami” występującymi w terenie. Szybka lampy wykonana jest z wytrzymałego i nowoczesnego tworzywa PC lub PMMA.

Pewność i bezpieczeństwo obrotu dla naszych klientów. Wszystkie lampy LED w naszej ofercie posiadają wymagane polskim i unijnym prawem certyfikaty, instrukcje i oznaczenia, są objęte pełną, przewidzianą prawem, polityką gospodarki odpadami, którymi zajmuje się w naszym imieniu wyspecjalizowana polska organizacja odzysku.

Lampy robocze LED użytkownicy montują i stosują:
- w quadach,
- w pojazdach terenowych side-by-side - UTV i typu buggy,
- w terenówkach,
- w autobusach,
- w samochodach dostawczych,
- w samochodach ciężarowych,
- w autach osobowych,
- maszynach budowlanych i drogowych takich jak koparki, spycharki, ładowarki,
- w maszynach i ciągnikach rolniczych,
- różnego rodzaju pojazdach użytkowych,
- pojazdach wolnobieżnych,
- łodziach,
- jachtach,
a nawet do ekonomicznie wydajnego oświetlenia placu, podwórka czy hali.

UWAGI: Podłączenie lampy LED do instalacji elektrycznej o zakresie napięć innym niż podany
w opisie technicznym lampy wymaga zastosowania odpowiedniego zasilacza. Oświetlenie robocze LED nie jest przewidziane do użytku na drogach publicznych i w żadnym razie nie zastępuje oświetlenia wymaganego przez ustawę o ruchu drogowym!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: