Ładowarka Prostownik do 30Ah Oxford EL601 do akumulatorów

EL601

Nowy produkt

125,00 zł brutto

Add to wishlist

Więcej informacji

Nowa wersja prostownika motocyklowego Oxford Oximiser 601 wprowadzona w 2015 roku - jest to nowoczesny prostownik mikroprocesorowy, który pozwala na ładowanie każdego rodzaju akumulatora motocyklowego - zarówno żelowego, AGM jak i MF(bezobsługowego) o pojemności od 4 do 30Ah. Maksymalny prąd ładowania wynosi 600mA.

Proces ładowania akumulatora jest całkowicie zautomatyzowany, ładowarka sama dobiera odpowiedni prąd ładowania. Akumulator ma funkcję zimowania, dzięki czemu może pozostać stale podłączony do akumulatora bez ryzyka jego przeładowania. 

Oximiser 601 posiada także bardzo przydatną funkcje przywracania do życia bardzo mocno rozładowanych akumulatorów - po podłączeniu ładowarka testuje baterie i jeśli wykryje, że jest ona skrajnie wyczerpana próbuje ładować ją bardzo niskim prądem, aż odzyska ona nominalne napięcie i rozpocznie się właściwy proces ładowania. Dodatkowo diody LED na obudowie informują o aktualnym stopniu naładowania akumulatora. 

Wraz z ładowarką otrzymasz wygodny uchwyt na ścianę, instrukcję i modułowe kable - pozwolą one na podłączenie specjalnej wtyczki z wodoodporną zatyczką bezpośrednio do akumulatora i ładowanie akumulatora bez wyciągania go z motocykla. Wystarczy odłączyć końcówke z krokodylkami i wpiąć się do kostki zamocowanej w motocyklu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: