ŁADOWARKA PROSTOWNIK OXFORD OXIMISER 3X do samochodów i motocykli

EL200EU

Nowy produkt

340,00 zł brutto

Add to wishlist

Więcej informacji

Ładowarka do akumulatorów o mocy nie większej niż 120Ah. Obsługuje wszystkie rodzaje akumulatorów 12V włącznie z akumulatorami typu GEL i MF.
 

Dzięki wysokiej mocy ładowania OXIMISER 3X można stosować także do akumulatorów samochodowych, wózków elektrycznych, łodzi i maszyn rolniczy. Nowoczesny wygląd połączony z zaawansowanym wyświetlaczem cyfrowym dostarczającym wielu przydatnych informacji jak: poziom napięcia, natężenie ładowania, aktualny stan akumulatora oraz status ładowania. Dioda podświetlająca ułatwia zlokalizowanie ładowarki w ciemnych pomieszczeniach.

OXIMISER 3X posiada wbudowane zabezpieczenie, chroniące przed zwarciem. Zestaw zawiera ładowarkę, ścienny uchwyt mocujący, przewody z końcówkami typu „krokodylki” oraz dodatkowy przewód, który można na stałe podłączyć do pojazdu. Zaawansowana technologia pozwala na podłączenie akumulatora do ładowarki i pozostawienie nawet na kilka miesięcy, co idealnie się sprawdza w przypadku okresu zimowego.

Zainstalowany automat będzie dbał o włączanie lub wyłączanie trybu ładowania w razie potrzeby, bez obawy o przeładowanie akumulatora. Dodatkowa ładowarka posiada specjalne zabezpieczenie na wypadek zetknięcia przewodów ładujących lub złego podłączenia klem.
 

PRĄD ŁADOWANIA: 3.6A

MAX. POJEMNOŚĆ AKUMULATORÓW: 125Ah

OBSŁUGUJE TYLKO AKUMULATORY 12V


Możliwość dokupienia przewodu pod gniazdo zapalniczki OF704.

- natężenie ładowania do 3600mA
- obsługuje wszystkie typy akumulatorów 12V
- zabezpiecza przed zwarciem - możliwość pozostawienia na długi okres czasu
- nowoczesny wygląd
- wyświetlacz cyfrowy
- w zestawie uchwyt ścienny
- bardzo wysoki prąd ładowania
- wbudowany system chłodzenia

Cechy
Cechy
ProducentOXFORD
Symbol produktuEL200
Nazwa modeluOXIMISER 3X
Okres gwarancji24 MIESIĄCE

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: