OXFORD OXIMISER 900 PROSTOWNIK ŁADOWARKA MOTOCYKLOWA

EL571

Nowy produkt

159,00 zł brutto

Add to wishlist

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Więcej informacji

OXFORD EL571 OXIMISER 900 ładowarka do akumulatorów 12V (1,2-30Ah)
Profesjonalna ładowarka akumulatorowa obsługująca akumulatory 12V do 30Ah żelowe, MF i kwasowo ołowiowe.
Napięcie [V]: 12
Natężenie [mA]: 900

Przeznaczenie: Uniwersalne

Ładowarka do akumulatorów o mocy do 30Ah. Obsługuje wszystkie rodzaje akumulatorów motocyklowych 12V, włącznie z akumulatorami typu MF.
Nowoczesny wygląd połączony z zaawansowanym wyświetlaczem cyfrowym dostarczającym wielu przydatnych informacji takich jak: niewłaściwe podłączenie akumulatora, poziom napięcia, natężenie ładowania, aktualny stan akumulatora oraz status ładowania. Dioda podświetlająca ułatwia zlokalizowanie ładowarki w ciemnych pomieszczeniach.
OXIMISER 900 posiada wbudowane zabezpieczenie, chroniące przed zwarciem. Idealnie nadaje się do pobudzania mocno rozładowanych akumulatorów.

Zestaw zawiera ładowarkę, ścienny uchwyt mocujący, przewody z końcówkami typu „krokodylki” oraz dodatkowy przewód, który można na stałe podłączyć do pojazdu.
Zaawansowana technologia pozwala na podłączenie akumulatora do ładowarki i pozostawienie nawet na kilka miesięcy, co idealnie sprawdza się w przypadku okresu zimowego.
Zainstalowany automat będzie dbał o włączanie lub wyłączanie trybu ładowania w razie potrzeby, bez obawy o przeładowanie akumulatora. Ładowarka posiada specjalne zabezpieczenie na wypadek zetknięcia przewodów ładujących lub złego podłączenia klem.
Natężenie ładowania do 900mA. - obsługuje wszystkie typy akumulatorów motocyklowych 12V - zabezpiecza przed zwarciem - nowoczesny wygląd - wyświetlacz cyfrowy - w zestawie uchwyt ścienny - ładowanie mocno rozładowanych akumulatorów do 4.1V

W ZESTAWIE UCHWYT ŚCIENNY

 

 


Filmik na youtube:

Oximiser 900 na youtbe

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 other products in the same category: