Kamera DJI Osmo Pocket

DJI0642

Nowy produkt

1 199,00 zł brutto

-290,00 zł

1 489,00 zł brutto

Add to wishlist

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Więcej informacji 
Niewielkie rozmiary, ogromne możliwości

  DJI Osmo Pocket wykorzystuje najmniejszy, dostępny w ofercie marki mechaniczny gimbal. W czasie rzeczywistym precyzyjnie dopasowuje się do Twoich ruchów, zmieniając zwykłe ujęcie wschodu słońca czy pierwsze kroki dziecka w profesjonalny film, który na pewno będziesz chciał pokazać bliskim i znajomym.
 

Nieograniczone możliwości 

Kamera w Osmo Pocket z matrycą 1/2.3" CMOS i obiektywem f/2.0 jest w stanie nagrywać niezwykłe wideo w jakości 4K w 60 fps,  zapisując obraz z prędkością 100 Mbps, a także wykonywać 12-megapikselowe zdjęcia. Inżynierowie DJI opracowali doskonały proces produkcji w mikroskali by stworzyć najmniejszy 3-osiowy gimbal w całej historii marki. Ten miniaturowy stabilizator wraz z bezszczotkowym silnikiem gwarantuje doskonałą precyzję i stabilizację obrazu.


   
 
Innowacyjne rozwiązania

DJI Osmo Pocket korzysta z nowatorskich i przyszłościowych rozwiązań. To urządzenie o niewielkich rozmiarach zostało zaprojektowane tak, by stało się przedmiotem codziennego użytku, jak portfel czy telefon. Pocket pozwoli Ci pożegnać się z rozmazanymi zdjęciami i drżącymi filmami.


   
Bezpieczne użytkowanie

Dla cichej pracy, Pocket wykorzystuje chłodzenie pasywne. Ciepło wytwarzane w trakcie pracy jest rozprowadzane równomiernie po urządzeniu bez dodatkowych wentylatorów, czy otworów. Takie rozwiązanie ograniczyło wagę urządzenie i pozwoliło na uproszczenie budowy.  
   
Poręczny i uniwersalny

Osmo Pocket to niewielka konstrukcja, która mieści się w dłoni i jest przystosowana do obsługi jedną ręką. Uchwyt został wykonany z materiału, który zapobiega ślizganiu się dłoni po nim. Wbudowany dotykowy wyświetlacz i wygodne przyciski pozwalają na szybką zmianę ustawień przy pomocy kilku szybkich ruchów. Dodatkowym atutem Osmo Pocket jest uniwersalny port, który pozwoli na zainstalowanie dodatkowych urządzeń takich jak smartfon, selfie stick i wiele innych.
 

Intuicyjna aplikacja 

Osmo Pocket nie został zaprojektowany dla wąskiej wyselekcjonowanej grupy odbiorców. DJI mając na uwadze fakt, że każdy z nas chciałby uchwycić swoje przygody, stworzył znakomity produkt, dzięki któremu możesz w łatwy sposób zarejestrować swoje przygody i codzienne chwile. Dodatkowo, przygotowano aplikację DJI Mimo, która wyposażona została w intuicyjne narzędzia do edycji oraz dostęp do grup społecznościowych, gdzie w łatwy sposób możesz udostępnić i podzielić się swoimi materiałami.


 
Różnorodne tryby pracy

Zastosowane i sprawdzone w dronach marki DJI funkcje takie jak ActiveTrack, Motionlapse, NightShot, Panorama oraz FPV gwarantują Ci znakomitą jakość obrazu oraz stabilne ujęcia  .
Szeroki wachlarz akcesoriów

DJI stworzyło zestaw wielu przydatnych akcesoriów, które pozwolą na korzystanie z Osmo Pocket wszędzie i w każdych warunkach. Wśród nich znajdziesz filtry, pokrowiec, uchwyt przedłużający, base czy adaptery USB dla wygodnego podłączenia smartfona.  
W zestawie
   
Osmo Pocket
Pokrowiec
Adapter do smartfona (USB-C)
Adapter do smartfona (Lightning)
Kabel zasilający 

Specyfikacja

  

Masa 116 g
Wymiary 121,9 x 36,9 x 28,6 mm
Aplikacja DJI Mimo
Akumulator 875 mAh LiPo 7,7V
Matryca 1/2,3" CMOS, 12 MP
Obiektyw przysłona f/2.0
Stabilizacja 3-osiowa
Tryby operacyjne Standard/Underslung/Flashlight
Ekran Dotykowy z podglądem na żywo
Tryby wideo C4K Ultra HD: 3840×2160 24/25/30p
4K: 2720×1530 24/25/30/48/50/60p
2.7K: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/120p
FHD: 1280×720 24/25/30/48/50/60/120p

 

16 other products in the same category: